Vedení 0:2 nevydrželo

Po třech výhrách za sebou padli v sobotním dopoledni třetiligoví fotbalisté Benešova na hřišti pátého Loko Vltavín, když neustáli dvoubrankové vedení.
Anglický týden = 6 bodů!

Fantastický „anglický týden" v ČFL, když smetli postupně Tachov, Domažlice a Králův Dvůr a získali devět bodů, což je dostalo do klidných vod třetiligové tabulky. V neděli se ve druhém poločase trefili Zákostelský, Turek a Žák, na což hosté reagovali jen ranou Krause.
Probuzený Benešov vystavil stopku jarní jízdě Domažlic

Fotbalisté Benešova po výhře v Tachově, první na jaře, dostali do klidnějších vod České fotbalové ligy. Zvýšené sebevědomí potvrdili ve vloženém, středečním zápase 36. kola s třetími Domažlicemi, které zaslouženě porazili po brankách Čapka a Kučaby.

17°/5°17°/5°11°/5°

Sládek group Město Benešov Europe Easy Energy ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Aktuality Klubu

Konečně výhra!

Na hřišti šestnáctého Tachova konečně v sobotním dopoledni naplno na jaře zabrali v ČFL fotbalisté patnáctého Benešova, když v zápase již prohrávali dvoubrankovým rozdílem.

Vedení do konce zápasu nevydrželo

Na hřišti patnáctých Benátek nad Jizerou neurval první jarní výhru v ČFL čtrnáctý Benešov. Sice rychle vedl díky Rejhonovi, ale po vyloučení Žáka dvakrát inkasoval ve druhém poločase, když rozhodující gól padl v nastavení.

Se Zápy bez bodů

„Neuhlídali jsme dvakrát Kalivodu, který jeden gól dal a druhý připravil," posteskl si po zápase trenér...

Lídr ČFL nás porazil i v deseti

Porážka 0:4 je krutá, ale na úspěch jsme mohli pomýšlet, jen pokud bychom dali na začátku penaltu a soupeř hrál v deseti, ale bohužel jsme jí nedali a byli za to potrestáni," povzdechl si po zápase trenér Benešova Luboš Zákostelský.

S Čáslaví pouze bod za remízu 0:0

"Penalty jsou loterií a my jsme je nezvládli..."

Body s Vansdorfem zůstali doma...

U19 se vítězným soubojem s Vansdorfem posunula na 4. průběžné místo. Ve středu přijede do Benešova lídr tabulky SK Slavia Praha, výkop 16:00.

Vstup do jarní části A-týmu nevyšel

Fotbalisté Benešova otevřeli v sobotním dopoledni v Písku jarní část sezony České fotbalové ligy. I když hráli na jihu Čech velice dobře, rychle, důrazně, spousta jeho akcí začínala u technicky vybaveného Šumského a měli hodně nebezpečné standardní situace, přesto si odvezli z Písku trojku a navrch zraněného brankáře Štěpánka.

Zobrazená stránka: 1 2 3 4 5 6 ...[ >>]