Ústí nepustilo Benešov dál

V dalším kole MOL cupu se Benešov střetl s druholigovým Ústím nad Labem. Benešov byl rovnocenným soupeřem hostům, jenže po přestávce nevyužil přesilovku a neproměnil čtyři vyložené šance, a tak jej Ústečtí potrestali a postoupili do dalšího kola.
Áčko vydřelo v Písku 2 body

Fotbalisté prvního týmu Benešova slaví první body v sezoně ČFL, když vyhráli po penaltovém rozstřelu v Písku.
Benešov selhal ve druhém dějství

Fotbalisté Benešova otevřeli v sobotu dopoledne boje v ČFL, když přivítali Králův Dvůr, který vyřadil v MOL cupu prvoligové Teplice. A zadařilo se mu i u Konopiště. Domácí po prvním poločase vedli, ale po změně stran hosté třemi góly skóre otočili.

28°/13°29°/14°30°/18°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Aktuality Klubu

Páv s Přitasilem rozhodli o vítězné generálce Benešova

Třetiligovým fotbalistům Benešova generálka na mistrovská utkání na hřišti Dobrovíze vyšla, když si díky dvěma trefám v závěru zápasu poradila s divizním Motorletem Praha.

Vrňák poslal Benešov do druhého kola

První ostrý zápas sehráli třetiligoví fotbalisté Benešova pod novým trenérem Kamilem Kulhavým, když v sobotu nastoupili v Brozanech v 1. kole MOL cupu. A po dlouhém zápase mohli zářit štěstím, když po devadesáti minutách byl stav 2:2, v prodloužení se nic nezměnilo a na penalty vyhráli hosté 7:6.

Žižkov se s Benešovem nemazlil

Benešov vyzkoušel v přípravě druhého druholigového soupeře. Po Vlašimi, se kterou prohrál 0:4 prohrál stejným rozdílem i s Viktorií Žižkov s níž v loňské sezóně zápasil v ČFL.

Benešov ladí na novou sezónu

Benešov pod novým lodivodem p.Kulhavým připravuje tým na novou sezónu.....

Benešov na závěr prohrál

Benešov – Fotbalisté Benešova v sobotu uzavřeli neúspěšně s lídrem tabulky s Jirny sezonu v ČFL, když po bezbrankovém poločase inkasovali slepené góly. Následně ani v přesilovce po vyloučení hostujícího Kejhy neskórovali.

Ze Žižkova bez bodů

Po sobotním přípravném zápase se Slavií Praha (1:4) nastoupili v neděli dopoledne benešovští hráči v mistrovském zápase ČFL na Viktorii Žižkov...

Benešov se sešívaných nezalekl

Fotbalisté Benešova nastoupili v sobotu doma v přípravném zápase s ligovou Slavií Praha, se kterou předvedli, před skoro tisícovkou diváků, slušný výkon...

Zobrazená stránka: 1 2 3 4 5 6 ...[ >>]