Mladší dorosty s Olympií Hradec Králové

Hráči týmu U17 si na umělé tráve v Chudonicích poradili s Olympií Hradec Králové 0:3, jejich mladší kolegové z U16 podlehli 4:2.

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

V generálce Benešov plichtil

Na přírodní trávě v Ratměřicích sehráli fotbalisté Benešova generálku na jarní boje v ČFL s divizním Kladnem. „Velký dík Ratměřicím, a zvláště starostovi Liškovi, které nám umožnily sehrát zápas na kvalitně připraveném hřišti," poděkoval kouč Benešova Kamil Kulhavý za půjčení hřiště, protože v sobotu 11. března nastoupí Benešov v Králově Dvoře na přírodní trávě. Zápas byl součástí turnaje na Meteoru Praha a ani remíza nic nezměnila na celkovém vítězství Benešova.

BENEŠOV – KLADNO 2:2

Zápas v prvním poločase nabídl řadu nepřesností, minimum střel, když se týmy sžívaly s travnatým hřištěm, se kterým měly v zimě jen minimální zkušenosti. Přesto šlo Kladno do vedení, když rychlý brejk po standardní situaci Benešova, zakončil J. Procházka do tyče a následně po přihrávce skóroval Kroutil. „I přes snahu hrát ofenzivně a kombinačně, jsme v prvním poločase nedokázali ohrožovat branku soupeře," posteskl si trenér Benešova po ne zrovna kvalitním výkonu svého mužstva.

Úvod druhé půle Benešovu vyšel. Kučaba trefil tyč, Ibe po chybě Veselého neproměnil sólo a po faulu Veselého na Ibeho proměnil opakovanou penaltu Laštovka. Poté ale unikl obraně Nesládek a opět dostal Kladno do vedení. To ale netrvalo dlouho, když pěknou kombinaci Bohaty s Kučabou zakončil Ibe. V závěru mohly týmy rozhodnout, ale Farkaš zamířil vedle a na druhé straně hlavičkoval Rada do břevna.

„Do druhého poločasu si kluci uvědomili svoji lehkovážnost, začali hrát agresivně a důrazně. Vyrovnali jsme a neproměnili další dvě šance. Poté přišla naše hluchá fáze, soupeř hrozil jednoduchými nákopy za obranu a jeden využil. I když jsme prohrávali, měli kluci touhu vyhrát, což se sice nepodařilo, ale alespoň jsme vyrovnali," dodal k druhé půli Kulhavý a přidal: „Hráli jsme na trávě a soupeř byl agresivní, což jsme potřebovali, jen mě mrzí zranění Afanasenka."

Branky: 54. Laštovka (z PK), 64. Ibe – 37. Kroutil, 58. Nesládek. Poločas: 0:1.

Benešov: Beník – Laštovka (75. Vosáhlo), Zákostelský, Khodulia, Vosáhlo (46. Farkaš) – Adjei – Kučaba, Bohata (79. Zubkov), Skopec, Afanasenko (18. Vrňák) – Zubkov (46. Ibe).

zdroj BND 6.3.2017

U19 prohrála v Náchodě

Našim nejstarším dorostencům se utkání v Náchodě nepovedlo, a odvezli si porážku 4:1, když čestným střelcem byl Kamil Kulhavý ml.

Desetiminutovka zhatila snahu Benešova o body

Jarní část začala pro fotbalisty Benešova špatně, když v České fotbalové lize padli na hřišti třetího Králova Dvora. O výhře domácích na těžkém, bahnitém terénu, rozhodla desetiminutovka (27. – 37.), v prvním poločase, kde vstřelili všechny tři góly.

Na přírodní trávě v Ratměřicích sehráli fotbalisté Benešova generálku na jarní boje v ČFL s divizním Kladnem. „Velký dík Ratměřicím, a zvláště starostovi Liškovi, které nám umožnily sehrát zápas na kvalitně připraveném hřišti," poděkoval kouč Benešova Kamil Kulhavý za půjčení hřiště.

A tým opět vyhrál

O víkendu 18-19.2.2017 naše A mužstvo odehrálo další utkání na turnaji Meteoru Praha.

A tým vítězně s Třeboradicemi i Pelhřimovem

O Víkendu 11-12.2. čekalo naše A mužstvo další dvojutkání.

U9 (r.2008) před branami starší přípravky

Tým SK Benešov U9 je v letošní sezoně v přelomové fázi. Během podzimu obsadil jak soutěž mladší, tak i starší přípravky. V obou soutěžích jsme viděli jak se děti posunují správným směrem. Ovšem byly vidět i rezervy, na jejichž nápravě hodlají intenzivně pracovat v jarní části letošní sezóny. Více >>>

A mužstvo v plné přípravě

První tým SK Benešov se v současných dnech nachází v plné přípravě. O 6. ledna stihl tým řadu tréninkových jednotek, ve kterých hráči polykají pro zimní přípravu typické kilometry a kila. Tým již také odehrál dvě přátelská utkání. Více podrobnějších informací najdete uvnitř článku.

Zobrazená stránka: 1 2 3 4 5 6 ...[ >>]