Aktuality

[všechny aktuality]
Patnáctka zvítězila v Náchodě

Patnáctka zvítězila v Náchodě

Petr Čaloun svým gólem rozhodl o zisků bodů pro Benešov.
U14 si pro body přijela do Náchoda

U14 si pro body přijela do Náchoda

Po výborném prvním poločase si naši starší žáci už vítězsvtí vzít nenechali.
Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

Třináctka na Admiře těsně vyhrála.

S odřenýma ušima dokázali hráči U13 zvítězit na Admiře.

Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
11°/6°9°/5°11°/6°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

U12 si z Příbrami nakonec odvezla vítězstvíSestava: Rezek, Hronek, Jára, Svoboda V., Klinger, Božovský, Procházka, Panták, Řezníček, Tesáček, Čtrnáctý, Ebeinstreit, Vokrouhlík, Kulhavý, Kuchařík

 

Branky: Klinger 2x, Čtrnácty, Tesáček, Procházka, Vokrouhlík, Ebenstreit

Komentář: Další venkovní utkání jsme sehráli s kluky z Příbrami.

Úvod utkání jsme úplně nezachytili, protože již v 5-6 vteřině jsme inkasovali branku. O pět minut již bylo skóre srovnané a začínali jsme od znova. Domácí tým působil technicky vyspěle, avšak své akce nedokázal dotáhnout do finalizace a jejich střely z dálky si nenašli cestu do naší branky. Na druhé straně, i když jsme neproměnili veškeré naše příležitosti, podařilo se nám vstřelit více branek, a tak zvítězit nad domácím celkem.

 

 

Když srovnám první kolo se Spartou, kde soupeř proměňoval téměř všechny své šance a my ne (jeden tým se dostává do psychické pohody, druhý naopak), se nám v tomhle utkání proti Příbrami dařilo proměňovat šance, a tím držet skóre se soupeřem. Neupadali jsme do apatie ale naopak, dostávali jsme se do psychické pohody a bojovali do konce utkání. Byl bych rád, kdyby nejen hráči, ale i rodiče si tohle dokázali uvědomit a vytvořili tak pozitivní podmínky pro dosažení optimá lního mentálního nastavení každého jedince na hřišti, od kterého někdy očekáváme výkony minimálně na úrovni ligy mistrů. Kluci by se měli snažit i v tréninku dovést každou herní činnost v zakončení efektivně až do konce (i odražený míč od gólmana můžeme doklepnout do brány a vstřelit branku bez ohledu na to, že jsme v tréninku, a tím se učit proměňovat brankové příležitosti!) a rodiče bez ohledu na aktuální vývoj utkání neustále povzbuzovat a vplývat pozitivně na naše hráče, čím je budeme udržovat v psychické pohodě a nerozlaďovali je zbytečným tlakem na výsledek.

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close