12°/1°16°/7°21°/8°

17.2. PU Benešov - Vyšehrad U17

První gól padl hned v první minutě, když si mezi obránce hostí naběhl Martin Sklenička. Domácí v první půli hodně kazili, a tak se do šancí dostávali i hosté, ale pozorný Jakub Schummer nechyboval. Ve 26.minutě chybovali v rozehrávce i hosté, čehož využil Ondřej Vosáhlo, a chytrým lobem zvýšil skóre na 2:0.

V úvodu druhé půle se svými zákroky v dobrém světle prezentoval i Dušan Židlík, když likvidoval velké šance hostů, jinak ale měli více ze hry domácí, kterým se však dlouho nedařilo převahu vyjádřit gólově. Až v 67.minutě našel Dominik Dušek kolmicí Martina Skleničku, po jehož přihrávce se nemýlil Martin Bajkai. Osm minut před koncem se na hrotu objevil Michael Blažek, který nejprve hledal někoho ze spoluhráčů, aby se nakonec sám stal střelcem na konečných 4:0.

„Bylo to hezké vítězství, ale ke spokojenosti máme daleko. Hodně jsme kazili, zejména v první půli jsme soupeři vyloženě přihrávali, v tomto směru máme co zlepšovat.“ hodnotil utkání trenér Lukáš Plšek.

Góly: 1’ Sklenička, 26’ Vosáhlo, 67’ Bajkai, 72’ Blažek – 0, Poločas: 2:0

Benešov: Schummer (41’ Židlík), Hradecký, Blažek, Kočí, Dvořák (41’ Bajkai), Vosáhlo, Dušek (61’ Tomek), Sklenička, Breburda, Černák, Tomek (41’ Paulus).