Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
12°/1°16°/7°21°/8°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

18.2. Zimní liga Zličín - Benešov - FC ZličínV dalším utkání Zimní ligy mladšího dorostu, jejímž pořadatelem je FC Zličín čekal naše mladší dorostence právě tento soupeř.

Od prvních minut měli benešovští herní převahu, z gólu se ale jako první radoval soupeř, když se po standardní situaci jeden z hráčů lacino dostal až před Miloslava Vladyku. V dalším průběhu však bylo zřejmé, že obrat ve skóre je jen otázka času. Ještě do poločasu se dvakrát prosadil Martin Zeman, a poločasový výsledek tak vyzníval lépe pro Benešov.

Ve druhém poločase pokračovala převaha hostů, hned v úvodní desetiminutovce se dvakrát trefil David Čtrnáctý, a skóre uzavřel Martin Bajkai po přihrávce střídajícího Ladislava Dufka.

“Výsledek utkání neodpovídá průběhu, při vší úctě k soupeři, jsme měli být gólově výraznější. Při gólu soupeře jsme hrubě chybovali, takže hodnocení není zdaleka tak pozitivní, jak by se mohlo zdát. Za pozitivní beru skutečnost, že jsme po obdrženém gólu nezpanikařili.” řekl po utkání trenér Lukáš Plšek.

Góly Benešov: Zeman 2, Čtrnáctý 2, Bajkai, Poločas: 1:2

Benešov: Vladyka (41’ Židlík), Hradecký, Blažek, Vosáhlo, Zeman (41’ Meszáros), Dušek, Paulus (41’ Dufek), Breburdsa (41’ Kočí), Čtrnáctý, Černák, Bajkai. 

 

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM