Počasí v Benešově

DnesZítraPozítří
6°/-3°5°/-4°3°/-1°

Partneři

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Next-Car FAČR

U12 a U13 Motorlet-SKBU13  FK Motorlet Praha - SK Benešov  2:5 (1:0, 1:2, 0:2)

 

Sestava: Klinger, Průša, Řezníček, Tesáček, Božovský, Svoboda D., Svoboda V., Panták, Hronek, Kulhavý, Rezek

Branky: Svoboda D. 2x, Panták 2x, Řezníček

Komentář:   Rozjezd soutěže byl naplánován do období jarních prázdnin na „benešovsku“. K tomu se přidali různá onemocnění, a na utkání s Motorletem Praha jsme odjeli prakticky se vším, co bylo k dispozici.

Od začátku utkání jsme se snažili o konstruktivnost při výstavbě útoku. I díky tomu se domácímu týmu podařilo 2x za sebou potrestat naše individuální chyby v defenzivě, kdy jsme pro vyvedení míče zvolili buď špatný prostor (prostor před vlastní brankou) nebo zbrkle řešili rozehru bez předešlé kontroly prostoru. I když se nám podařilo otočit skóre zápasu, postupně nám začali viditelně ubývat síly. Pod tíhou únavy, kdy kluci pracují v nekomfortní zóně, se začali množit individuáln&iacut e; chyby v jednotlivých činnostech (narušená koordinace, technicky nepřesné činnosti, snížená dynamika provedení, atd.). Aby toho nebylo málo, v průběhu utkání se zranili ještě dva kluci a s jedním náhradníkem si na hřišti kluci moc neodpočinou. I díky tomu se soupeř častěji dostával do finálních situací, které však zůstaly neproměněné.

 

I když si kluci museli sáhnout na dno fyzických sil, může nás těšit fakt, že i přes únavu jsme se pořád snažili držet herní koncepci, kterou bychom se rádi prezentovali.

 

                                             

 

U12  FK Motorlet Praha vs. SK Benešov  11 : 2 (7 : 1)Sestava: Hůla, Kuchařík, Rýdl, Trefil, Procházka, Kučera, Brabenec, Mrkvička, Mach, Bust, Škvor,

Branky: Mrkvička (Procházka, Trefil), Procházka (Škvor)

 

K prvnímu mistrovskému utkání jsme zavítali do Prahy na půdu Motorletu. Utkání bylo z naší strany hodně ovlivněno právě probíhajícími jarními prázdninami v Benešově, kdy nebylo k dispozici hned deset hráčů. Do úvodu utkání jsme vstoupili trošku neštastně, kdy jsme si v první minutě utkání vstřelili vlastní gol. Ač se nám povedlo rychle odpovědět vyrovnávacím golem, nepodařilo se nám vyrovnat soupeři v jeho rychlosti a důrazu. To jsme doprovodili i velkými chybami v rozehrávce, na které usilovně pracujeme a rychle se vytratila  sebedůvěra a objevovali se školácké chyby s alibistickým přístupem ke hře..
Dnešní utkání byla šance pro mnohé hráče se ukázat v soutěži, kde normálně nedostávají tolik prostoru, nicméně bohužel se také ukázala velká neochota pracovat za nepříznivého stavu. Budeme muset zlepšit nasazení v tréninku, abychom mohli zlepšovat jednotlivé herní činnosti.

Zpět


SK BENEŠOV
SK Benešov - Facebook        English Deutsch Espanol
Všechna práva vyhrazena © SK Benešov 2012 / Powered by CRS NETCOM
close