Benešov selhal ve druhém dějství

Fotbalisté Benešova otevřeli v sobotu dopoledne boje v ČFL, když přivítali Králův Dvůr, který vyřadil v MOL cupu prvoligové Teplice. A zadařilo se mu i u Konopiště. Domácí po prvním poločase vedli, ale po změně stran hosté třemi góly skóre otočili.
Páv s Přitasilem rozhodli o vítězné generálce Benešova

Třetiligovým fotbalistům Benešova generálka na mistrovská utkání na hřišti Dobrovíze vyšla, když si díky dvěma trefám v závěru zápasu poradila s divizním Motorletem Praha.
Vrňák poslal Benešov do druhého kola

První ostrý zápas sehráli třetiligoví fotbalisté Benešova pod novým trenérem Kamilem Kulhavým, když v sobotu nastoupili v Brozanech v 1. kole MOL cupu. A po dlouhém zápase mohli zářit štěstím, když po devadesáti minutách byl stav 2:2, v prodloužení se nic nezměnilo a na penalty vyhráli hosté 7:6.