Benešov vs. Louňovice 2:0

Domácí výhra přinesla body i radost! 3 body si připsal i B-tým - SK BN "B" vs. Lhota 1:0
Z Meteoru 2 body...

po penaltách 1:2. B-tým doma vyhrál.
Remíza a prohra na penalty

B-tým venku vyhrál

12°/5°15°/5°16°/4°

Sládek group Město Benešov FAČR Kooperativa pivovar Ferdinand Umbro

SK Benešov vs. Sokol Dolní Kralovice  5 : 2 (1 : 0)

17.5.2012 17:30  Festival promarněných šancí, ale 3 body zůstaly doma

SK Benešov – Sokol Dolní Kralovice 5:2 (1:0)

Čtvrteční předehrávka se nám vyvedla hlavně co do zisku „povinných“ tří bodů. Fotbal nebyl v první půli moc koukatelný, podstatné zlepšení přišlo až ve druhém poločase. Přes dva góly v naší síti byl ale zápas po celou dobu v naší režii, jen jsme nedovedli územní převahu patřičně vyjádřit ve skóre. Díky tomu stále čekáme na stou vstřelenou branku v soutěži.

V zápase jsme museli oželet Dušana a Danyho, kteří se šetří na víkend. Zápas tedy odchytal Radek a až na malé zaváhání při první obdržené brance si vedl velmi dobře. Před ním nastoupila sedma ve složení Honza, Filip, Ondra – Lukáš, Vojta, Vašek – Martin W., připraveni naskočit byli Martin M. a Pepa. Standu jsme dnes prodali do Kralovic na místo stopera, kde se snažil řídit obranu hostů. Bylo jich totiž jen sedm.

Kluci v modrém vycítili, že to dnes nebude příliš těžká práce a hned od úvodu zkoušeli útočit hodně individuálně a když už přišel centr do střelecké pozice, buď nebyl přesný, nebo následovalo slabé zakončení, se kterým si hostující gólman poradil. Skóre načal v 7. minutě Vojta, ale přes místy drtivý tlak jsme další branku do přestávky přidat nedovedli. Trojice našich obránců sbírala v podstatě všechny pokusy hostů o přechod půlicí čáry a vracela hru směrem dopředu. Jen jednou jsme trochu zazmatkovali, naštěstí soupeřova střela pouze zatřásla břevnem naší branky.

Přestávka byla tradičně věnována vyjádření trenérské nespokojenosti směrem k hráčům, což vedlo k mírnému posunu v kvalitě hry ve druhém poločase. Kluci přece jen trochu kombinovali, ale obraz hry se příliš nezměnil. Stále jsme do kralovických bušili jak hluchý do vrat. Ve třetí minutě jsme dokonce dostali branku, pod kterou se trochu podepsal Radek, ale naštěstí jsme si hned vzápětí vzali vedení zpět po xtém závaru před brankou hostů a střele Honzy. Pojistku na vedení přidal v 7. minutě Ondra po Filipově rohu. Těch rohových kopů bylo nepočítaně a jen tento byl využitý. Ve druhé půli jsme hráli 2-3-2 a ve 12. minutě jsme nezabránili brejku a další brance v naší síti. Hosté tak snížili na 3:2 a přes náš tlak a aktivitu směrem k jejich brance drželi velmi lichotivý výsledek. Klid v zakončení předvedli v závěru Honza s Martinem W. Oba zachovali ve vápně chladnou hlavu a přidali po jedné brance. Ta Martinova byla naší 99. v soutěži. Komupak se podaří prolomit tu magickou stovku? Vloni slavil Dany. Doufejme, že nějaká šance bude příští čtvrtek proti již jistému vítězi okresního přeboru mladších žáků – týmu Sokola Sedlec-Prčice. Sedlečtí v úterý porazili Týnec 3:1 a už nemohou být v tabulce nikým předstiženi. My se pokusíme ještě zabojovat o medailové umístění.

Branky: Plášil 2, Vrkoslav, Svoboda, Walter