Manzia vystřelil definitivní záchranu

Již 5. minuta rozhodla o výhře, Manzia po pěkné kombinaci vypálil míč z dvaceti metrů a ten zaplul do šibenice louňovické branky...
Turnaj Ondrášovka již o tomto víkendu...!

Již tento víkend se na hřišti hlavního stadionu bude konat tradiční turnaj Ondrášovka pro kategorii přípravek U10. Na tomto neoficiálním mistrovství republiky desetiletých fotbalistů budou startovat týmy všech předních klubů ČR. Všichni jste zváni....
Výhra nad Meteorem 3:0

a výrazný krok k záchraně. B-tým prohrál hokejovým výsledkem.

22°/11°19°/8°23°/12°

Narozeniny slaví

Sládek group Město Benešov Europe Easy Energy Kooperativa pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Viktoria Plzeň vs. SK Benešov U13  16 : 10 (8 : 7)

19.8.2012 10:15  (4:5,4:2,3:2,5:1) branky: Slepička 3x, Starý 3x,Vopička 2x, Lacina, Dvořák

FC Viktoria Plzeň U13 - SK Benešov U13 16:10 ( 4:5,4:2,3:2,5:1 )

branky: Slepička 2x, Starý 2x,Vopička 2x, Lacina, Dvořák,Dumský, Vojáček

sestava:

Oršl - Šedivý, Dvořák - Matoušek, Štětina, Lacina - Vopička, Slepička

střídali: Kačírek, Schlafer

Varga - Rataj, Dumský - Kabíček, Horvát, Machač - Slanina, Starý

střídali: Schummer, Vojáček

K prvnímu mistrovskému zápasu na hřiště kvalitního ligového soupeře FC Viktoria Plzeň jsme odjížděli s 19 " statečnými " a jednou vypůjčenou brankářskou 01. Bohužel během prvního poločasu odstoupili ze hry další dva naši klíčový hráči a my dohrávali utkání ve velkém vedru s jedním hráčem na střídání.

TJ Slavia Louňovice vs. SK Benešov 0:1 (0:1) - Manzia
SK Lhota vs. SK Benešov "B" 4:2 - Balata, Vlasák