Září - měsíc náborů! 26.9. i v Benešově!

V pátek 26.9. 2014 proběhne mezi 10 a 12h. v Benešově na hlavním stadionu nábor malých fotbalistů...
Teď už jsme vedení 2:0 uhájili!

...to platí tedy alespoň pro A-tým proti Vltavínu. B-tým vedl 2:0 v Černolicích, ale nakonec to bylo 3:3.
Kolaps a zářez, ze Štěchovic bez bodů

„Zápas jsme měli dobře rozehraný, bohužel jsme závěr nezvládli," smutnil po utkání trenér Benešova Luboš Zákostelský.

22°/9°14°/7°14°/3°

Sládek group Město Benešov FAČR Kooperativa pivovar Ferdinand Umbro

SK Benešov vs. SK Kladno  4 : 4 (2 : 4)

7.8.2012 16:30

Po úspěšném, zlatém turnaji v Halíčkově Brodě se zápas s Kladnem patnáctce Benešova moc nepovedl. Hra nebyla hlavně v prvním poločase dobrá, kluci moc nekombinovali, hosté na hřišti vládli a do přestávky čtyřikrát překonali brankáře Pavla Šimáčka, který ještě nějaké šanci kryl. Domácí jen občas vyprodukovali pěknou akci a dvě po přihrávkách Kamila Kulhavého a Tomáše Říhy je proměnil s přehledem Robert Balog, jenž měl střelecký den.

Po domluvě se výkon Benešova po přestávce zvedl, obranná fáze pracovala lépe a hosté se až na dvě výjimky nedostali do zakončení. Naopak na druhé straně běžel neudržitelný Robert Balog pětkrát sám na branku a dvakrát překonal kladenského gólmana. Parádní byl hlavně třetí gól, když se Zidanovkou zbavil obránce a po ráně putoval míč od břevna do branky.

Branky Benešova: Balog 4.

SK Benešov: Šimáček - Tomíček, Dvořák, Slunečko, Čáp - Holada, Pešta, Rozsypal, Říha - Kulhavý, Balog. Střídali: Houzar, Šifra.

SK Benešov vs. Loko Vltavín 2:0 (1:0) G: Žák, Čapek
Černolice vs. SK BN "B" G: 2x Skopec, Keltner