Rozhovor s Janem Zákostelským

Jak vidím svou fotbalovou kariéru? To je těžké teď říct. Určitě se chci ještě porvat o to, abych se dostal do ligy. To je můj největší a hlavní cíl.
A-tým klesl na druhé místo

Lídr fotbalové divizní tabulky, skupiny A, SK Benešov, dvakrát za sebou remizoval a měl před zápasem v Rokycanech již jen jednobodový náskok před druhým Pískem. V utkání se diváci branek nedočkali, i když šancí bylo dost. Benešov ale trápí koncovka a už více jak dva zápasy si hráči nezakřičeli slovo gól.
Michal Kučaba získal Ocenění fair play za rok 2013

Klub fair play ve spolupráci Českým olympiijským výborem třetí dubnovou středu uděloval ceny fair play za rok 2013..

21°/9°20°/9°21°/9°

Sládek group Město Benešov FAČR Kooperativa pivovar Ferdinand Umbro

Meteor Praha vs. SK Benešov  1 : 3 (0 : 2)

12.8.2012 10:00

Velmi dobré, zdravě agresivní utkání odehrála benešovská patnáctka s Meteorem Praha. Od začátku obě mužstva presovala, sbírat míče se ale dařilo více hostů, jenž se v prvním poločase dostávali do šancí a dvě proměnili v góly. Nejprve si na rozehraný roh a centra Petra Srba dobře naběhl Jakub Melichar a tečí před gólmanem uklidil míč do sítě. Před druhým gólem vyslal Jakub Melichar pěknou kolnici na rozběhnutého Kamila Kulhavého, který přeloboval brankáře. Další příložitosti Kamila Kulhavého, Roberta Baloga a Matěje Vondráka, stejně jako střely Jakuba Šifry gólem neskončily. Na druhé straně měli domácí po brejcích dvě příležitosti, ale první Pavel Šimáček vyrazil na roh a druhou perfektně uhasil vracející Jindra Slunečko.

Ve druhém poločase se pokračovalo v aktivní hře, která však postupem času uvadala. Přesto hosté ve 40. minutě vstřelili pěkný gól, když od brankáře, přes obránce až po útočníky putoval míč na jeden dotek a v závěrečné fázi Jakub Šifra poslal balón před prázdnou branku Robertu Balogovi. I domácí se začali dostávat do koncovky, hlavně v závěrečné čtvrthodině a také se jim podařilo po sóle upravit na konečných 1:3.

Branky Benešova: 11. Melichar, 22. Kulhavý, 40. Balog.

SK Benešov: Šimáček - Srb, Slunečko, Dvořák, Pohorský - Vondrák, Melichar, Rozsypal, Kulhavý - Šifra - Balog. Střídali: Houzar, Pešta, Tomíček, Říha, Holada.