Ročník 2007 přivezl zlato z Rakouska

O víkendu 3. – 4. června se naše starší přípravka U10 (ročník 2007) zúčastnila mezinárodního turnaje Mozarth Trophy v Salzburgu. Turnaje se zúčastnilo 16 mužstev z 5-ti evropských států.
O víkendu v Benešově Ondrášovka U8

Tento víkend se v Benešově na hlavním stadionu u Konopiště uskutečnil finálový turnaj kategorie U8 (r.2009). Turnaje Ondrášovka Cup 2017 se v této kategorii představilo mnoho týmů zvučných jmen počínaje pražskými "S" přes další zvučné pražské kluby, dále Ostrava, Olomouc, Liberec, Slovácko...
U9 na Ondrášovce ve Vysokém Mýtě

Třetím mládežnickým zástupcem ve finálových bojích letošního poháru Ondrášovky byli hráči ročníku 2008. Za úporného sobotního vedra a během trochu příznivější neděle svedli naši svěřenci líté boje s týmy zvučných jmen....

26°/15°31°/17°22°/13°

Sládek group Město Benešov ČPP Vienna Insurance Group pivovar Ferdinand Umbro FAČR

Meteor Praha vs. SK Benešov  1 : 3 (0 : 2)

12.8.2012 10:00

Velmi dobré, zdravě agresivní utkání odehrála benešovská patnáctka s Meteorem Praha. Od začátku obě mužstva presovala, sbírat míče se ale dařilo více hostů, jenž se v prvním poločase dostávali do šancí a dvě proměnili v góly. Nejprve si na rozehraný roh a centra Petra Srba dobře naběhl Jakub Melichar a tečí před gólmanem uklidil míč do sítě. Před druhým gólem vyslal Jakub Melichar pěknou kolnici na rozběhnutého Kamila Kulhavého, který přeloboval brankáře. Další příložitosti Kamila Kulhavého, Roberta Baloga a Matěje Vondráka, stejně jako střely Jakuba Šifry gólem neskončily. Na druhé straně měli domácí po brejcích dvě příležitosti, ale první Pavel Šimáček vyrazil na roh a druhou perfektně uhasil vracející Jindra Slunečko.

Ve druhém poločase se pokračovalo v aktivní hře, která však postupem času uvadala. Přesto hosté ve 40. minutě vstřelili pěkný gól, když od brankáře, přes obránce až po útočníky putoval míč na jeden dotek a v závěrečné fázi Jakub Šifra poslal balón před prázdnou branku Robertu Balogovi. I domácí se začali dostávat do koncovky, hlavně v závěrečné čtvrthodině a také se jim podařilo po sóle upravit na konečných 1:3.

Branky Benešova: 11. Melichar, 22. Kulhavý, 40. Balog.

SK Benešov: Šimáček - Srb, Slunečko, Dvořák, Pohorský - Vondrák, Melichar, Rozsypal, Kulhavý - Šifra - Balog. Střídali: Houzar, Pešta, Tomíček, Říha, Holada.