Benešov vs. Louňovice 2:0

Domácí výhra přinesla body i radost! 3 body si připsal i B-tým - SK BN "B" vs. Lhota 1:0
Z Meteoru 2 body...

po penaltách 1:2. B-tým doma vyhrál.
Remíza a prohra na penalty

B-tým venku vyhrál

12°/5°15°/5°16°/4°

Sládek group Město Benešov FAČR Kooperativa pivovar Ferdinand Umbro

SK Benešov vs. Braník Praha  7 : 1 (2 : 0)

15.8.2012 00:00

Generálka na mistrovská ligová utkání se výsledkově sice Benešovu vydařila, ale hra, hlavně v prvním poločase, byla hodně kostrbatá s hodně nepřesnými přihrávkami.

Domácí sice v prvním dějství bojovali a snažili se presovat, ale když už se dostali k míči, kazili hodně finální přihrávky. Přesto se dostali do šancí, ale sóla a hlavička Roberta Baloga, stejně jako sóla Jakuba Šifry, Kamila Kulhavého a Lukáše Rozsypala gólem neskončily. Až v 21. minutě protrhl trápení Matěj Vondrák, když po zachycení rozehrávky soupeře uklidil míč k tyči. Po chvíli se podobná věc povedla Lukáši Rozsypalovi, jenž po individuální akci podruhé skóroval. Následně si i hosté vypracovali do rozklížené obranné fáze Benešova čtyři šance, ale buď Pavel Šimáček nebo i špatná koncovka nedovolily Braníku skórovat.

Po domluvě začali domácí druhý poločas velice aktivně, dostávali se do koncovky a stříleli (36. - 52. minutou) stříleli branky. Třetí přidal Robert Balog po úniku Kamila Kulhavého a přihrávce Jakuba Melichara, čtvrtý gól vsítil Kamil Kulhavý po sóle a lobu, pátý zásah měl na svědomí Lukáš Rozsypal po akci Jakuba Melichara, na 6:0 zvýšil Robert Balog dorážkou střely Jakuba Melichara a  sedmý gól Benešova vystřelil Vladimír Pešta po rohu Petra Srba. Pražský celek se dostával do koncovky minimálně přesto se mu v závěru podařilo skórovat střelou z úhlu do prázdné branky.

Branky Benešova: 24. a 41. Rozsypal, 36. a 45. Balog, 21. Vondrák, 39. Kulhavý, 52. Pešta.

SK Benešov: Šimáček - Srb, Slunečko, Dvořák, Čáp - Vondrák, Rozsypal, Melichar, Kulhavý - Šifra - Balog. Střídali: Houzar, Pohorský, Holada, Tomíček, Pešta, Říha.