Klub fair play ve spolupráci Českým olympiijským výborem třetí dubnovou středu uděloval ceny fair play za rok 2013..
Se ZČE Plzeň ve čtvrtek 8.5. od 16h.

30.kolo divize A se v Benešově předehrává v termínu 8.5. 2014
S Čížovou 0:0 a na čele máme náskok už jen bod

Lídr fotbalové divizní tabulky, skupiny A, SK Benešov, si v zápase s minimem šancí, neporadil s dvanáctou Čížovou, která tak na jaře získala druhý bod. „Vypracovali jsme si jen dvě gólovky Frantou Rybaříkem, ale v prvním poločase hlavičkoval nad a ve druhém vyrazil jeho střelu gólman," povzdechl si trenér Benešova Luboš Zákostelský.

13°/1°12°/0°17°/8°

Narozeniny slaví

Sládek group Město Benešov FAČR Kooperativa pivovar Ferdinand Umbro

SK Benešov vs. Braník Praha  7 : 1 (2 : 0)

15.8.2012 00:00

Generálka na mistrovská ligová utkání se výsledkově sice Benešovu vydařila, ale hra, hlavně v prvním poločase, byla hodně kostrbatá s hodně nepřesnými přihrávkami.

Domácí sice v prvním dějství bojovali a snažili se presovat, ale když už se dostali k míči, kazili hodně finální přihrávky. Přesto se dostali do šancí, ale sóla a hlavička Roberta Baloga, stejně jako sóla Jakuba Šifry, Kamila Kulhavého a Lukáše Rozsypala gólem neskončily. Až v 21. minutě protrhl trápení Matěj Vondrák, když po zachycení rozehrávky soupeře uklidil míč k tyči. Po chvíli se podobná věc povedla Lukáši Rozsypalovi, jenž po individuální akci podruhé skóroval. Následně si i hosté vypracovali do rozklížené obranné fáze Benešova čtyři šance, ale buď Pavel Šimáček nebo i špatná koncovka nedovolily Braníku skórovat.

Po domluvě začali domácí druhý poločas velice aktivně, dostávali se do koncovky a stříleli (36. - 52. minutou) stříleli branky. Třetí přidal Robert Balog po úniku Kamila Kulhavého a přihrávce Jakuba Melichara, čtvrtý gól vsítil Kamil Kulhavý po sóle a lobu, pátý zásah měl na svědomí Lukáš Rozsypal po akci Jakuba Melichara, na 6:0 zvýšil Robert Balog dorážkou střely Jakuba Melichara a  sedmý gól Benešova vystřelil Vladimír Pešta po rohu Petra Srba. Pražský celek se dostával do koncovky minimálně přesto se mu v závěru podařilo skórovat střelou z úhlu do prázdné branky.

Branky Benešova: 24. a 41. Rozsypal, 36. a 45. Balog, 21. Vondrák, 39. Kulhavý, 52. Pešta.

SK Benešov: Šimáček - Srb, Slunečko, Dvořák, Čáp - Vondrák, Rozsypal, Melichar, Kulhavý - Šifra - Balog. Střídali: Houzar, Pohorský, Holada, Tomíček, Pešta, Říha.