B-tým vyhrál turnaj v Nespekách + Rozhovor s trenérem

Fotbalový turnaj o pohár OÚ Nespeky vyhrálo benešovské béčko, které ve finále „okradlo" na zlatý pohár brousící si zuby domácí Nespeky.... Předsezóní rozhovor s trenérem B-týmu
Benešov dostal v poháru stopku

SK Benešov na první ostrý zápas v nové sezoně nebude vzpomínat v dobrém, když v 1. kole Poháru České pošty prohrál na hřišti Lukavce u Lovosic s divizními Brozany...
SK Benešov & FK Dukla Praha

SK Benešov má silného partnera v podobě spolupráce s FK Dukla Praha.

28°/16°27°/17°24°/14°

Sládek group Město Benešov FAČR Kooperativa pivovar Ferdinand Umbro

Bohemians 1905 vs. SK Benešov  3 : 0 (1 : 0)

26.8.2012 10:00

Po výhře nad Příbramí, věřili benešovští kluci, že odehrají vyrovnanou partii z dalším favoritem skupiny Bohemians 1905. To se také stalo, ale, to, že si vypracují čtrnáct vyložených šancí (Robert Balog 6 x, Kamil Kulhavý 5 x, Jakub Melichar, Lukáš Rozsypal a Jakub Šifra) to nikdo neočekával. Jenže gólman Klokanů byl vynikající a když už míč nechytil, tak balón zamířil mimo branku, většinou po sólech hostujících hráčů nebo dvakrát balón vykopávali obránci Klokanů z prázdné branky. Gól by prostě nedali hosté v nedělním dopoledni ani do půlnoci.

Na druhou stranu i domácí měli několik vyložených šancí, hlavně v době, kdy Benešov za stavu 0:1, hru otevřel a tři střely zacinkaly na konstrukci branky Pavla Šimáčka a jednou netrefil hráč prázdnou branku z malého vápna. Přesto třikrát rozvlnili hostující síť, nejprve v 16. minutě z ofsajdové pozice ranou kapitána k tyči a následně v 60. a 61. minutě po brejkových akcích do prázdné branky.

Z celkového pohledu byli domácí v úvodních dvaceti minutách jasně lepší a hosté mohli být rádi, že prohrávali jen 0:1. Poté se hra vyrovnala, hosté zvýšili důraz, ale zakončení bylo žalostné.

Je to velká škoda, nejméně na bod ze hřiště Klokanů bylo v silách benešovských hráčů.

SK Benešov: Šimáček (60. Houzar) - Srb (68. Tomíček), Slunečko, Dvořák, Čáp - Vondrák (53. Pohorský), Rozsypal, Melichar (64. Holada), Kulhavý - Šifra - Balog (64. Pešta).

1 Pavel Šimáček (60. - 28 ), 3 Petr Srb (68. - 8 Filip Tomíček), 2 , 10 , 16 , 12 Matěj Vondrák (53. - 11 ), 7 , 13 (64. - 14 ), 9 , 6 , 4 (64. - 15 Vladimír Pešta)