A-tým klesl na druhé místo

Lídr fotbalové divizní tabulky, skupiny A, SK Benešov, dvakrát za sebou remizoval a měl před zápasem v Rokycanech již jen jednobodový náskok před druhým Pískem. V utkání se diváci branek nedočkali, i když šancí bylo dost. Benešov ale trápí koncovka a už více jak dva zápasy si hráči nezakřičeli slovo gól.
Michal Kučaba získal Ocenění fair play za rok 2013

Klub fair play ve spolupráci Českým olympiijským výborem třetí dubnovou středu uděloval ceny fair play za rok 2013..
Se ZČE Plzeň ve čtvrtek 8.5. od 16h.

30.kolo divize A se v Benešově předehrává v termínu 8.5. 2014

21°/7°22°/9°19°/10°

Sládek group Město Benešov FAČR Kooperativa pivovar Ferdinand Umbro

Bohemians 1905 vs. SK Benešov  3 : 0 (1 : 0)

26.8.2012 10:00

Po výhře nad Příbramí, věřili benešovští kluci, že odehrají vyrovnanou partii z dalším favoritem skupiny Bohemians 1905. To se také stalo, ale, to, že si vypracují čtrnáct vyložených šancí (Robert Balog 6 x, Kamil Kulhavý 5 x, Jakub Melichar, Lukáš Rozsypal a Jakub Šifra) to nikdo neočekával. Jenže gólman Klokanů byl vynikající a když už míč nechytil, tak balón zamířil mimo branku, většinou po sólech hostujících hráčů nebo dvakrát balón vykopávali obránci Klokanů z prázdné branky. Gól by prostě nedali hosté v nedělním dopoledni ani do půlnoci.

Na druhou stranu i domácí měli několik vyložených šancí, hlavně v době, kdy Benešov za stavu 0:1, hru otevřel a tři střely zacinkaly na konstrukci branky Pavla Šimáčka a jednou netrefil hráč prázdnou branku z malého vápna. Přesto třikrát rozvlnili hostující síť, nejprve v 16. minutě z ofsajdové pozice ranou kapitána k tyči a následně v 60. a 61. minutě po brejkových akcích do prázdné branky.

Z celkového pohledu byli domácí v úvodních dvaceti minutách jasně lepší a hosté mohli být rádi, že prohrávali jen 0:1. Poté se hra vyrovnala, hosté zvýšili důraz, ale zakončení bylo žalostné.

Je to velká škoda, nejméně na bod ze hřiště Klokanů bylo v silách benešovských hráčů.

SK Benešov: Šimáček (60. Houzar) - Srb (68. Tomíček), Slunečko, Dvořák, Čáp - Vondrák (53. Pohorský), Rozsypal, Melichar (64. Holada), Kulhavý - Šifra - Balog (64. Pešta).

1 Pavel Šimáček (60. - 28 ), 3 Petr Srb (68. - 8 Filip Tomíček), 2 , 10 Ladislav Dvořák, 16 , 12 Matěj Vondrák (53. - 11 ), 7 Lukáš Rozsypal, 13 (64. - 14 ), 9 Kamil Kulhavý, 6 , 4 (64. - 15 Vladimír Pešta)