Vysoká prohra na Vyšehradě, B-tým poslední kolo nezvládl

Vyšehradská umělka Benešovu nesvědčila. Zklamaly mě posily z áčka, zlobil se trenér Slepička.

B-tým prohrál doma ve vypjatém utkání s Hradišťkem 2:3 (2:1)

BOHEMIANS PRAHA – BENEŠOV 5:2; VELVARY – BENEŠOV B 4:2

Sládek group Město Benešov FAČR Kooperativa pivovar Ferdinand Umbro

SK Benešov vs. AC Sparta Praha  0 : 3 (0 : 0)

15.9.2012 10:00

Po Slavii Praha se střetla benešovská patnáctka s dalším velkým favoritem Spartou Praha a nutno dodat, že odehrála lepší partii než před týdnem, i přestože odešla poražena.

V prvním poločase hrála obranná fáze Benešova na jedničku. Nepouštěla hosty, kromě jedné šance, do vážnějšího zakončení a střely ze střední vzdálenosti mířily vedle nebo je zpacifikoval brankář Pavel Šimáček. Na druhou stranu dopředu byli domácí neškodní a sparťanský gólman si mohl vychutnávat krásy v okolí stadionu.

A stejně jako na Slavii začali domácí druhý poločas špatně, když hned po třech minutách inkasovali po sóle a lobu Pavlíka. Ihned po gólu mohli Benešovští čtyřikrát ohrozit branku hostů, když získlai při presinku míč, ale ani v jednom případě jim nevyšla finální přihrávka. Na druhé straně se Sparťané stále více dostávali před brankáře Pavla Šimáčka, který svými zákroky a také horším zakončením útočníků držel stav 0:1. Až po hodině hry se hosté podruhé po sóle prosadili Babovákem, aby skóre uzavřeli v poslední minutě na zadní tyči Plachým. Domácí zahrozili jen jednou, ale střela Jakuba Šifry po zpětné přihrávce Lukáše Rozsypala zamířila vedle branky.

Branky: 39. Pavlík, 61. Babovák, 70. Plachý. Rozhodčí: Svoboda.

SK Benešov: Šimáček (66. Houzar) - Srb (63. Tomíček), Slunečko, Dvořák, Čáp - Vondrák (55. Holada), Melichar, Rozsypal, Pohorský (50. Balog) - Šifra - Kulhavý (66. Pešta).

1 (66. - 28 ), 3 Petr Srb (63. - 8 ), 2 , 10 , 16 , 12 Matěj Vondrák (55. - 14 ), 13 , 7 , 11 (50. - 4 ), 6 , 9 (66. - 15 )

SK Benešov vs. FC Chomutov 2:0 (1:0)