Manzia vystřelil definitivní záchranu

Již 5. minuta rozhodla o výhře, Manzia po pěkné kombinaci vypálil míč z dvaceti metrů a ten zaplul do šibenice louňovické branky...
Turnaj Ondrášovka již o tomto víkendu...!

Již tento víkend se na hřišti hlavního stadionu bude konat tradiční turnaj Ondrášovka pro kategorii přípravek U10. Na tomto neoficiálním mistrovství republiky desetiletých fotbalistů budou startovat týmy všech předních klubů ČR. Všichni jste zváni....
Výhra nad Meteorem 3:0

a výrazný krok k záchraně. B-tým prohrál hokejovým výsledkem.

19°/10°22°/11°22°/8°

Narozeniny slaví

Sládek group Město Benešov Europe Easy Energy Kooperativa pivovar Ferdinand Umbro FAČR

SK Benešov vs. AC Sparta Praha  0 : 3 (0 : 0)

15.9.2012 10:00

Po Slavii Praha se střetla benešovská patnáctka s dalším velkým favoritem Spartou Praha a nutno dodat, že odehrála lepší partii než před týdnem, i přestože odešla poražena.

V prvním poločase hrála obranná fáze Benešova na jedničku. Nepouštěla hosty, kromě jedné šance, do vážnějšího zakončení a střely ze střední vzdálenosti mířily vedle nebo je zpacifikoval brankář Pavel Šimáček. Na druhou stranu dopředu byli domácí neškodní a sparťanský gólman si mohl vychutnávat krásy v okolí stadionu.

A stejně jako na Slavii začali domácí druhý poločas špatně, když hned po třech minutách inkasovali po sóle a lobu Pavlíka. Ihned po gólu mohli Benešovští čtyřikrát ohrozit branku hostů, když získlai při presinku míč, ale ani v jednom případě jim nevyšla finální přihrávka. Na druhé straně se Sparťané stále více dostávali před brankáře Pavla Šimáčka, který svými zákroky a také horším zakončením útočníků držel stav 0:1. Až po hodině hry se hosté podruhé po sóle prosadili Babovákem, aby skóre uzavřeli v poslední minutě na zadní tyči Plachým. Domácí zahrozili jen jednou, ale střela Jakuba Šifry po zpětné přihrávce Lukáše Rozsypala zamířila vedle branky.

Branky: 39. Pavlík, 61. Babovák, 70. Plachý. Rozhodčí: Svoboda.

SK Benešov: Šimáček (66. Houzar) - Srb (63. Tomíček), Slunečko, Dvořák, Čáp - Vondrák (55. Holada), Melichar, Rozsypal, Pohorský (50. Balog) - Šifra - Kulhavý (66. Pešta).

1 (66. - 28 ), 3 Petr Srb (63. - 8 ), 2 , 10 , 16 , 12 Matěj Vondrák (55. - 14 ), 13 , 7 , 11 (50. - 4 ), 6 , 9 (66. - 15 )

TJ Slavia Louňovice vs. SK Benešov 0:1 (0:1) - Manzia
SK Lhota vs. SK Benešov "B" 4:2 - Balata, Vlasák