SK Benešov

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Benešov
www.skbenesov.cz

14 týmů, 1 klub!

Příští zápas

FC Vysočina Jihlava vs SK Benešov

Datum a čas konání: 25.7.2020 11:00

Hodnocení zápasu FK Dukla Praha - SK Benešov U13

Hodnocení zápasu FK Dukla Praha - SK Benešov U13

FK Dukla Praha U13 - SK Benešov U13; Konečný výsledek: 9:2; Branky našeho týmu: Procházka, Mrkvička

Věděli jsme, že Dukla Praha je velmi kvalitní tým a nečeká nás nic jednoduchého. Takticky kluci zvládli utkání výborně, zejména první polovinu zápasu. Nikam jsme se nechtěli tlačit, zodpovědně bránit, zahušťovat střed hřiště a čekat na chyby soupeře a spoléhat na rychlé protiútoky. Prvních 50minut utkání jsme pravděpodobně tímto soupeře zaskočili a všechny v hledišti překvapili, protože utkání bylo 2:2 a to jsme si vytvořili několik obrovských šancí na vedení. Samozřejmě Dukla byla častěji u míče a optickou převahu měla. Ovšem sledovali jsme docela vyrovnané utkání, co se týče vyložených brankových příležitostí.
Pak ovšem přišly 2 rychlé góly Dukly po sobě. Obě branky byly takové nešťastné z našeho pohledu a soupeř začal mít utkání už pod kontrolou. I když jsme si šancí vytvořili ještě dost, opět jsme branky nedali a soupeř ano. Myslím, že z výkonu který jsme na Dukle předvedli můžeme být spokojeni, ale nutno říct, že jsme měli šanci v tomto zápase i na lepší výsledek. Kluci určitě zaslouží pochvalu za bojovnost a chuť uspět v tomto utkání.
Nepovedlo se to, ale proč by se to nemohlo povést v odvetě za půl roku u nás doma!?

Radek Hruška
trenér U13, šéftrenér žáků a vedoucí SpSM

Diskuze

Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 307
Posledních 30 dnů: 11 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2020 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne