Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Benešov

Příští zápas

Naše U13 porazila Liberec!

Věděli jsme, že nás na severu čeká velmi těžké utkání. Aktuálně druhý tým naší tabulky a zvučné jméno Slovan Liberec, navíc chladné počasí pod Ještědem - to všechno jsme věděli už po příjezdu.

Nicméně nám skvěle vyšel vstup do utkání. Již po 15 vteřinách jsme se radovali z první branky po rychlém nákopu za obranu soupeře. A za další dvě minuty bylo ještě veseleji. Najednou jsme si všichni věřili a soupeře přehrávali, odměnou byla další branka již na 3:0 pro nás ve 12. minutě. Poté jsme si vytvořili ještě několik slibných šancí, ale bohužel neproměnili. Okolo 20 minuty poprvé udeřil náš soupeř a najednou se hra otočila. Všude jsme byli pozdě a soupeř nás zatlačil před naší branku. První třetina skončila v náš prospěch 3:1.
Začátek druhé třetiny pokračoval ve stejné režii, jako jsme skončili tu první. Bohužel Liberec snížil na 2:3 a začalo drama. Nakonec jsme se z toho otřepali a i po pár změnách v sestavě, jsme začali hrát zase aktivněji a lépe. Brankou na 2:4 a 2:5 jsme soupeři odskočili a výsledek si "hlídali" Další průběh zápasu už byl dobrý a šancí jsme si vytvořili opravdu hodně. Celkově se nám zápas vydařil a zaslouženě jsme mohli slavit výhru na půdě Liberce.

Konečný výsledek: 3:7

Branky: 2x Mrkvička Jan, 2x Brejla Martin, 1x Jakoubek Patrik, 1x Procházka Filip, 1x Kopecký Ondřej