SK Benešov

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Benešov
www.skbenesov.cz

Příští zápas

SK Slavia Praha B vs SK Benešov

Datum a čas konání: 30.5.2020 10:00

Tabulka

1. FC Viktoria Plzeň B 1 5:1 3
2. FC Písek 1 4:2 3
3. SK Slavia Praha B 1 2:2 2
4. FC MAS Táborsko 1 2:2 1
5. SK Benešov 1 2:4 0
6. Bohemians Praha 1905 B 1 1:5 0

Kompletní tabulka

Fotbalový reSTART je zde!

Fotbalový reSTART je zde!

Na základě uvolnění opatření, která omezovala možnost činnosti v oblasti sportu, přistupuje i SK Benešov od 11.5. k fotbalovému restartu, tedy obnovení tréninkové činnosti. V květnu začne na zcela dobrovolné bázi, ale při dodržování pravidel stanovených SK Benešov, tréninková činnost týmů přípravek a žáků, ovšem zatím s menší četností tréninků, než je obvyklé.

Přípravky budou trénovat na hlavním Městském fotbalovém stadionu v Benešově, žáci pak standardně ve Sportovním areálu v Úročnici.
Současný tým U11 již řadíme mezi žáky, budoucí U12, bude trénovat v Úročnici.
Přesné termíny začátku započetí přípravy, dny a hodiny tréninků, oznámí hráčům a rodičům již příslušní trenéři předmětných týmů.
Nové dorosty začnou až přípravu na novou sezónu v červenci, do té doby pokračují primárně v rámci programu #jedemedalindividual.
V červnu také přidáme k tréninkům i zápasy a turnaje, a to zejména v kategoriích přípravek a u A týmu, jehož společná tréninková činnost bude zřejmě obnovena na přelomu května a června.
Pro A tým připravujeme tzv. Letní ligu, kterou by mělo hrát šest týmů, jež v ročníku 2019/2020 hrály ČFL (včetně B týmů některých prvoligových klubů), dvoukolově, systémem doma venku, s hracími dny a časy středa 18:30 a sobota 10:15. Podrobnosti k této Letní lize už brzy!
Obnovená společná sportovní činnost bude samozřejmě probíhat při dodržení všech platných opatření a regulí, z nichž k hlavním patří nemožnost přítomnosti diváků, včetně rodičů hráčů, přímo na stadionu (na něj je umožněn vstup pouze hráčům a trenérům/realizačním týmům).
Veškerá činnost na stadionech bude probíhat zatím bez možnosti využívat kabiny a sprchy, WC pouze omezeně.
Stadiony budou vybaveny dezinfekcí, stejně jako jednotlivé týmy.
Děkujeme předem všem za dodržování pravidel, která naleznete zde.
V okolí stadionu musí být samozřejmě dodržována veškerá aktuálně platná pravidla omezující volný pohyb osob a jejich shromažďování.
Přišel den, vyběhnem!

Diskuze

Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 284
Posledních 30 dnů: 8 | Posledních 7 dnů: 4 | Poslední den: 2

© 2020 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne