SK Benešov

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Benešov
www.skbenesov.cz

14 týmů, 1 klub!

Příští zápas

SK Benešov vs SK Slavia Praha B

Datum a čas konání: 19.9.2020 10:15

Tabulka

1. FK Loko Vltavín 4 11:5 9
2. FK Admira Praha 4 8:4 9
3. SK Benešov 4 8:5 9
4. FK Motorlet Praha 4 9:4 8
5. FC Viktoria Plzeň B 4 9:8 8
6. AC Sparta Praha B 2 14:0 6
7. FK Králův Dvůr 3 5:4 6
8. FC Slavia Karlovy Vary 3 3:3 5
9. FC Písek 4 4:7 5
10. Povltavská FA 4 7:7 3
11. TJ Jiskra Domažlice 2 6:6 3
12. 1. FK Příbram B 3 2:6 3
13. SK Rakovník 4 6:11 3
14. SK Slavia Praha B 3 5:8 1
15. Sokol Hostouň 1 0:4 0
16. FK Baník Sokolov 3 0:15 0

Kompletní tabulka

Spolupráce s RUAH o.p.s.

Spolupráce s RUAH o.p.s.

SK Benešov se dlouhodobě snaží o podporu charitativních projektů. Navázání spolupráce s o.p.s. RUAH je tak logickým pokračováním našeho přístupu shrnutého do hesla: SK Benešov - více, než jen fotbal!

Informace o organizaci RUAH o.p.s.

Domácí péče RUAH o.p.s. působí v benešovském okrese a nabízí kromě zdravotních a sociálních služeb také hospicovou péči o nevyléčitelně nemocné v poslední fázi jejich života. Umožňuje nemocným a jejich rodinám důstojně zvládnout poslední okamžiky jejich života v okruhu svých blízkých a v jejich domácím prostředí. Společně s rodinou se lékaři a zdravotní sestřičky z RUAHu starají o nemocné, pomáhají jim zvládat bolesti a dbají na zachování lidské důstojnosti. Pečující rodinu podporují jak během péče, tak i po úmrtí a v době truchlení.

Kampaň Dochází nám kyslík…

Zájem o naši péči stále stoupá, a tak musíme rozšířit vybavení zdravotnických přístrojů, bez kterých se domácí péče neobejde. Přibývají nám pacienti s dýchacími obtížemi, kteří nutně potřebují kyslíkový koncentrátor, aby mohli dýchat. Konečná fáze těžkých onemocnění je často doprovázena dušností. Chceme, aby toto období bylo pro celou pečující rodinu a hlavně pro pacienta samotného co nejlépe zvládnutelné. 
Budeme rádi za každou vaši finanční podporu na pořízení kyslíkového koncentrátoru, který ihned použijeme v naší paliativní péči.
Každá vaše zaslaná koruna = nádech pro někoho druhého.

Spolupráce SK Benešov a RUAH

"Snažíme se s SK Benešov podporovat charitativní projekty, jen v tomto roce jsme pro charitativní a dobročinné účely zajistili více jak 75 000 Kč. Jsme si vědomi společenské odpovědnosti klubu, který je ze značné části, v oblasti dětí a mládeže, financován z veřejných zdrojů a víme, že nemůžeme jen tzv. natahovat ruku a přijímat, ale, že když můžeme pomoci, tak musíme! Projekt Dochází nám kyslík nás oslovil a tak jsme se rozhodli k navázání spolupráce s o.p.s. RUAH, která působí v Benešově a okolí." uvedl k navázání spolupráce předseda klubu Tomáš Novák.

"Pro nás je spolupráce s SK Benešov příležitostí se dostat do vědomí lidí i ve sféře, sportovní sféře, která nám upřímně není až tak známá, ale věříme, že hráči, rodiče hráčů a fanoušci klubu pochopí, že naše poslání není jednoduché a případně nás i finančně podpoří." uvedla k navázání spolupráce ředitelka RUAH Mgr. Marta Vacková.

Přispějte!

Spolupráce SK Benešov a RUAH začíná konkrétně v podpoře kampaně Dochází nám kyslík…
V rámci ní můžete finančně přispět na pořízení kyslíkového koncentrátoru, který RUAH použije v rámci paliativní péče.
Možnosti máte tyto:

  1. online prostřednictvím webu Darujme.cz
  2. do zapečetěné kasičky sbírky, která bude dostupná při zápasech našich starších žáků proti Vlašimi v sobotu 29.8. v Úročnici od 10:00
  3. stejně jako v předchozím bodě, ale při zápase našeho A týmu proti rezervnímu týmu AC Sparta Praha dne 5.9. v Benešově od 10:15

Děkujeme předem!

Diskuze

Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 321
Posledních 30 dnů: 5 | Posledních 7 dnů: 2 | Poslední den: 1

© 2020 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne