SK Benešov

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Benešov
www.skbenesov.cz

14 týmů, 1 klub!

Příští zápas

Aktuální informace ke COVID opatřením

Aktuální informace ke COVID opatřením

O tomto víkendu dohrajeme poslední soutěžní zápasy a pak nejen nás čeká zápasový půst. Dokud to ale půjde, budeme trénovat!

Tréninkové činnosti našich týmů od 12.10., dle nyní platných pravidel, nic nebrání.
Čekají nás pouze tato omezení:

  1. do všech sportovních areálů, kde trénujeme, je umožněn přístup pouze hráčům a trenérům, je striktně zakázán vstup rodičů apod.
  2. není možné používat vnitřní prostory, tedy zejména kabiny a sprchy
  3. tréninková skupina nesmí čítat, včetně trenérů, více jak 20 osob (někdy proto dojde k dělení týmů na více tréninkových skupin)
  4. tréninková skupina musí trénink vykonávat na oddělené části hrací plochy, v sektoru, který je fyzicky ohraničen a od jiného sektoru určeného pro trénink oddělen koridorem minimálně 2 metry širokým

Hřiště, která využíváme pro trénink, budou proto viditělna rozdělena na takovéto sektory (2 až 4 na jednom fotbalovém hřišti) a tyto budou flexibilně využívány dle počtu osob v tréninkové skupině a počtu tréninkových skupin v daném čase na celém hřišti.

Prosíme všechny o dodržování všech uvedených opatření, která jsou v souladu s příslušnými usneseními Vlády ČR, doporučeními České unie sportu a pravidly FAČRu.

za SK Benešov z.s.
Tomáš Novák, předseda Výkonného výboru
tel. 602303532, e-mail predseda@skbenesov.cz

Diskuze

Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 327
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2021 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne