SK Benešov

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Benešov
www.skbenesov.cz

14 týmů, 1 klub!

Příští zápas

Přerušení tréninkové činnosti z důvodu nařízení Vlády ČR

Přerušení tréninkové činnosti z důvodu nařízení Vlády ČR

Z důvodu opatření Vlády ČR, platných ode dnešního dne, stejně tak v souladu s příslušnými pravidly stanovenými Fotbalovou asociací ČR, jsme bohužel nuceni zastavit skupinovou tréninkovou činnost.

I přes veškerá předchozí úskalí jsme, při dodržování všech předpisů a nařízení, zajišťovali ještě do včerejška skupinovou tréninkovou činnost, v rámci našeho projektu "Nehrajem, trénujem!".
Aktuálně to již není možné.
Trenéři jednotlivých ročníků budou nyní organizovat individuální přípravu našich hráčů, pod heslem "Jedeme dál, individuál!".
Ke skupinové tréninkové činnosti se vrátíme ihned poté, co to restriktivní opatření umožňí, což nebude dříve, než 4.11.2020.
Pokračovat v ní pak budeme tak dlouho, dokud to bude dávat smysl a umožní to počasí tak, abychom nahradili současný výpadek naší činnosti.
Ze stejného důvodu též odkládáme start námi organizované Zimní miniligy přípravek, který byl plánován na začátek listopadu.
Všem přejeme pevné zdraví a pevné nervy v současné nelehké situaci a těšíme se na shledání opět na hřišti.
Spolu to zvládneme!
za SK Benešov z.s.
Tomáš Novák
předseda Výkonného výboru

Diskuze

Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 327
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2021 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne