SK Benešov

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Benešov
www.skbenesov.cz

14 týmů, 1 klub!

Příští zápas

Tabulka

1. AC Sparta Praha B 8 32:6 21
2. TJ Jiskra Domažlice 7 24:9 18
3. FC Viktoria Plzeň B 8 15:17 17
4. FK Loko Vltavín 8 17:10 15
5. FK Admira Praha 7 13:8 15
6. FK Motorlet Praha 8 13:11 12
7. SK Benešov 8 13:14 12
8. FC Písek 6 11:8 11
9. FC Slavia Karlovy Vary 6 8:8 11
10. SK Slavia Praha B 7 18:14 10
11. FK Králův Dvůr 8 9:15 9
12. Sokol Hostouň 7 7:15 9
13. Povltavská FA 8 14:13 8
14. SK Rakovník 8 9:18 6
15. 1. FK Příbram B 8 7:22 3
16. FK Baník Sokolov 6 1:23 0

Kompletní tabulka

Platba hráčských příspěvků za leden je dobrovolná

Platba hráčských příspěvků za leden je dobrovolná

Dnes je již jasné, že se celý leden nebude plnohodnotně trénovat ani hrát a tak vedení klubu rozhodlo o dobrovolnosti placení příspěvků minimálně za tento měsíc, v dalších měsících uvidíme, dle situace. Více podrobností v dopise předsedy klubu.

Vážení rodiče hráčů mládeže SK Benešov!

Oslovuji Vás jako předseda SK Benešov poprvé v novém roce 2021, v roce, který jsme po tom minulém, ne úplně v mnoha směrech dobrém, očekávali s nadějí.
Je smutnou skutečností, že tato naděje se vytrácí hned v úvodu tohoto roku.
Minimálně naděje na to, že se aktivity našeho klubu vrátí do normálu, že budeme trénovat hned od počátku ledna, že dohrajeme podzimní část soutěže, a poté odehrajeme celé jaro.
Díky covidové situaci nyní opět netrénujeme, start soutěží organizovaných Řídící komisi pro Čechy (A tým, dorosty, žáci) byl odložen z plánovaného 30.1.2021 na 13.2.2021, a to ještě můžeme pochybovat o tom, že tomu tak skutečně bude a jak vlastně celý soutěžní ročník 2020/2021 dopadne.

Jdeme tedy opět společně do období totální nejistoty.
Přičtěte k tomu ještě to, že nejisté jsou i příjmy od sponzorů (jejich firmy se leckdy potýkají již s vážnými problémy) i příjmy v rámci dotačních titulů, zejména na úrovní Kraje (v rozpočtu na dotace do sportu zatím 0 Kč) či Města (zatím nemá schválený rozpočet, funguje v rozpočtovém provizoriu).
I v tomto roce, stejně jako v minulém, tak budeme omezovat výdaje, jak to jen půjde, nic jiného nám nezbývá, dokud nebudeme mít alespoň nějakou míru jistoty v oblasti možnosti trénování, odehrání soutěží a i příjmů z dotačních titulů.
Díky omezování výdajů v minulém roce jsme si naštěstí vytvořili dostatečnou rezervu, abychom toto období nejistoty, nebude-li trvat extrémně dlouho, překonali.

Díky tomu Vám také nyní můžu sdělit, že v tomto období nejistoty, ač je leden a tedy čas fakturace jarních hráčských příspěvků, k ní nepřistoupíme a hráčské příspěvky nebudeme účtovat, dokud se nebude standardně trénovat a hrát.

Jsme si totiž vědomi, že už i pro Vás je situace složitá či vážná.
Vážná ale může být i pro náš klub, pokud to období nejistoty nepomine v řádech jednotek týdnů.
Je ovšem jisté, že v lednu se řádně trénovat a hrát nezačne a tak je platba příspěvku za tento měsíc zcela dobrovolná, platit nemusíte a ani Vám tedy nyní nebudou vystaveny a zaslány příslušné faktury.

Přesto, pokud chcete přispět na jeho chod v této těžké době, tuto možnost máte, a to konkrétně zde https://platby-sc.cz/sluzba/benesov/benesov/hracsky-prispevek-leden-2021.
Nově poskytujeme možnost úhrady hráčských příspěvků přes Platební portál Středočeského kraje, který Vám umožňuje zaplatit jednoduše online, např. bankovní kartou.
Pro tento dobrovolný poplatek musíte jen vyplnit rodné číslo hráče (abychom platbu správně přiřadili a následně vyúčtovali) a částku, kterou chcete přispět a pak jednoduše zaplatíte.
Pokud byste chtěli tento dobrovolný příspěvek uhradit jinak, tak prosím rodné číslo uveďte do variabilního symbolu.

Podpořit můžete klub i tak, že Vás to nebude nic stát, ale klub získá finanční odměnu z vašich nákupů v některých e-shopech, konkrétně těchto, viz https://givt.cz/obchody, a to při využití systému GIVT, do kterého je SK Benešov zapojen.
Jak to celé funguje, můžete nalézt zde https://givt.cz/jak-to-funguje.

Dovolte mi v tuto chvíli i zrekapitulovat současný stav trenérského obsazení týmů mládeže, protože v něm došlo v minulých týdnech a měsících ke změnám.
Nejvýraznější je změna na pozici šéftrenéra mládeže, vedoucího SpSM (doposud vykonával Radek Hruška), kterou bude v této nelehké době dočasně vykonávat člen Výkonného výboru, pan Zdeněk Machač. Radek Hruška nadále u SK Benešov setrvává, ale už jen v pozici trenéra týmu U14.
Ke změně došlo v podzimním období i u týmu U12, kde své působení na vlastní žádost ukončil Petr Drahota a funkci hlavního trenéra tohoto týmu bude nadále vykonávat Matyáš Hájek. Změna nás čeká zřejmě čeká i na pozici trenéra brankářů v kategorii žáků.
U týmu mladšího dorostu nadále jako hlavní trenér bude i na jaře pokračovat Jan Krajdl.

Rád bych se také při této příležitosti zastavil u licence Sportovního střediska mládeže, tzv. SpSM. Tu (a licence SCM FAČR) měly všechny kluby v celé ČR do konce roku 2020 a nyní ji nemá nikdo, ani my přesto, že už někdy cca v polovině října jsme odevzdali žádost o tuto licenci včetně mnoha výkazů a kopii smluv apod. a přesto, že už bychom měli plnit touto licencí stanovené podmínky. A to přesto, že nevíme ani, jestli získáme od FAČR tento rok příslušnou finanční podporu a navíc nebylo ani FAČRem řečeno, kolik by to mělo v tomto roce být. Další nejistota! Tyto informace měly být původně známy již minulý rok, místo toho přišla v prosinci ze Strahova (sídlo FAČR) info, že o udělení statusů SpSM by měl Výkonný výbor FAČR rozhodovat snad v lednu. Jestli se tak opravdu stane, je opět nejisté, protože například na jednání Výkonného výboru FAČR, které se mělo konat minulý týden, se nedostavila ani polovina členů Výkonného výboru FAČR a toto jednání tak nemohlo proběhnout. Nejistota ve fotbale je v současné době bohužel ještě větší, než v jiných sportech a naše situace tak ještě složitější.

Přeji nám všem, abychom se co nejdříve dostali do období větší jistoty, abychom se co nejdříve vrátili na hřiště a abychom se tam i osobně potkávali a mohli i leccos osobně probrat.
Pokud ale chcete něco probrat i nyní, neváhejte mě kontaktovat, buď na e-mailu predseda@skbenesov.cz nebo telefonicky na 602303532.

Tomáš Novák
předseda Výkonného výboru SK Benešov

Diskuze

Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 327
Posledních 30 dnů: 0 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2021 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne