SK Benešov

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Benešov
www.skbenesov.cz

14 týmů, 1 klub!

Příští zápas

Hráči týmu U12 vyzvali hráče A týmu

Hráči týmu U12 vyzvali hráče A týmu

V březnu, v týdnu od 8. 3., uspořádali trenéři našeho A týmu a U12 speciální online zápas. Hráči týmu U12 vyzvali své protějšky v disciplíně dle jejich vlastního výběru, např. skok přes švihadlo, dřepy, angličáky, nožičky ad. Za A tým se zúčastnili hráči Lička, Brokeš, Filip, Pedro, Lupač, Dušek, Víšek, Schummer a někteří z nich dokonce přidali naopak svoji speciální výzvu směrem ke klukům z U12.

Z akce jsme zveřejňovali pravidelné video reporty a na závěr ji zhodnotili oba trenéři:

"Chtěl bych velmi poděkovat všem hráčům, kteří se výzvy zúčastnili a především Pepovi Laštovkovi za vstřícnost a skvělou spolupráci. Klukům výzva rozhodně vlila novou krev do žil a věřím tomu, že i tato akce dopomůže k tomu, aby nejen na fotbal a na pohyb jako takový nezanevřeli, ale naopak si k fotbalu utvořili ještě silnější pouto. Vidět radost kluků, kteří dokázali ve své výzvě nějakého hráče A týmu porazit, mě samotnému alespoň trochu připomněla jejich radost ze hry na hřišti a je velikou motivací vydržet v organizaci individuálních tréninků pro kluky, než zase vlétneme na hřiště. Nezapomeňme, vždy se můžeme zlepšovat."
Matyáš Hájek (trenér týmu U12)
"Maty měl dobrý nápad vyzvat A team na online zapas. Požádal mě a oslovil i pár kluků z Áčka, jestli by nám to nevadilo. Výsledky, asi úplně nejsou důležité, ale jsem rád, že kluci z U12 mají srovnání a viděli hráče A týmu, jak trénují. Doufám, že jim to alespoň trochu pomohlo, aby na sobě dál pracovali v této nelehké době."
Josef Laštovka (trenér A týmu)

Diskuze

Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 338
Posledních 30 dnů: 2 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2022 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne