SK Benešov

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Benešov
www.skbenesov.cz

14 týmů, 1 klub!

Příští zápas

Představujeme člena Výkonného Výboru - Dominik Lopatka

Představujeme člena Výkonného Výboru - Dominik Lopatka

Dominik se stal členem Výkonného výboru SK Benešov až tento rok a ne každý ho zatím zná, tak jsme se rozhodli ho trochu více představit, respektive dále se Vám Dominik představí sám.

Kdo jsem?
38 let původem ze Sázavy a od roku 2014 se svou rodinou bydlící v Poříčí nad Sázavou. Milující otec 2 dětí - Elen (7 let) a  Marek (3 roky). 
Profesně se již 15 let pohybuji v mezinárodních korporacích na různých vedoucích pozicích. Nejdříve komerčně-finančních a nyní spíše strategických.
Baví a naplńuje mě pomáhat mladším kolegům růst a plnit si své sny, a proto jsem ve svém současném zaměstnání sponzorem spolku tzv. Mladých profesionálů.

Proč fotbal a přoč SK Benešov?
Fotbal je mým celoživotním koníčkem a hrál jsem jej aktivně na nižších úrovních od svých 6 let až do minulého roku.
Vždy bylo mým snem zapojit se do fotbalu i v nějaké jiné roli. Čas mi bohužel neumožňuje, aby to bylo přímo na hřišti třeba jako trenér mládeže. Ale role ve vedení klubu je časově zvládnutelná a myslím, že pro mě i vhodnější. 
SK Benešov sleduji dlouhodobě a cesta, po které se v posledních pár letech vydal, je mi velice sympatická - transparentnost, čistý fotbal, rozvoj mládeže, atd.
Chci toho být součástí. Chci přispět ke změně vnímání fotbalu.

Má očekávání
Vzhledem k tomu, že se dá očekávat komplikovaná finanční situace pro celý sport, fotbal nevyjímaje, tak bych rád v této situaci pomohl. Mám na mysli např. finanční řízení, plánování, ale i vedení nějakých projektů ze sportovní oblasti. Věřím, že se zde od zkušenějších kolegů hodně nových věcí naučím, a těším se na to!

Diskuze

Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Národní sportovní agentura

Počet návštěv: 338
Posledních 30 dnů: 2 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2022 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne