15. Sokol Hostouň 2 1:6 0
16. FK Admira Praha 2 3:9 0

Kompletní tabulka

Fotbalové děti

Zimní příprava SK Benešov je v plném proudu. V době zimní přestávky fotbalových soutěží nezahálí ani naše týmy dětí a mládeže.
Trénují venku či v halách a tělocvičnách, hrají turnaje, hrají přípravná utkání, ti starší pak absolvují i vícedenní soustředění.
Platí to i pro všechny naše nejmenší, týmy přípravek (U6 až U11), které se zejména hojně účastní různých halových turnajů.
Kromě radosti ze hry a cenných zkušeností v nich získávají i zajímavá umístění.

Přidejte se k nám!

Hledáme stále nové fotbalové děti. Děti, které baví pohyb, sport, fotbal. Vychováme z nich fotbalové talenty pro naše Sportovní středisko mládeže Fotbalové asociace ČR.
Od těch nejmenších, ročník 2013 (případně i mladší), až po ty starší, v kategorii přípravek ročník 2008, se můžete dohodnout se šéftrenérem přípravek na zapojení Vašeho dítěte do některého z našich týmů - Tomáš Holub, telefon 607879798, e-mail: pripravky@skbenesov.cz.
Pokud je Vaše dítě starší, fotbal už hraje či ještě nehraje, můžete se dohodnout na jeho zapojení do některého z našich týmů žáků případně dorostu se šéftrenérem mládeže - Adam Petrouš, telefon 603077177, e-mail mladez@skbenesov.cz.
Jsme 15 týmů, ale 1 klub. Staňte se jeho součástí!

Jsme partnerský klub SK Slavia Praha v oblasti mládeže!