16. FK Admira Praha 2 3:9 0

Kompletní tabulka

Přípravné zápasy U12 o tomto víkendu

Sobota 26.1.

Sehráli jsme přípravné utkání ve Vlašimi proti jejich týmu U12/11, systémem 2x45 minut a s výsledkem 3:5 (0:0).
Tento zápas nebyl ani o fotbalových dovednostech jako spíš o fotbalovém srdíčku s ohledem na těžký terén. I přes tyto potíže musím obě strany pochválit za předvedenou hru a bojovnost.

Neděle 27.1.

Sehráli jsme přípravné utkání v Benešově, proti týmu AA Sparta Praha U11, systémem 3x30minut a s výsledkem 8:13 (0:6,5:2,3:5).
Tento zápas byl již na perfektním povrchu, za který patří velký dík našemu správci Mirkovi Beranovi. V první třetině byl z naší strany již tradičně velmi rozpačitý začátek – velký respekt ze soupeře, ve druhé třetině došlo k velkému zlepšení ve všech činnostech a najednou se nám začalo dařit v poli a přecházet do rychlých protiútoků a následně proměňovat šance. Ve třetí třetině se po celou dobu přelévalo těžiště hry z jedné strany na druhou a bohužel se nám nedařilo proměňovat vytvořené šance, což se nedá říct o soupeři.