SK Benešov

Příští zápas

FK Spartak Soběslav vs SK Benešov

Datum a čas konání: 20.7.2019 10:00

Přípravná utkání U13: Kolín a Neratovice

Přípravná utkání U13: Kolín a Neratovice

Minulou neděli jsme odehráli utkání s Kolínem. Po týdenních jarních prázdninách, kdy byla většina hráčů na horách místo tréninku, jsme vstoupili do utkání velice ztuhle a ledabyle a hned ve druhé minutě jsme prohrávali 0:2. Na hráčích byla vidět týdenní absence v tréninkovém procesu a nebyli schopni plnit defenzivní činnosti a projevila se i svalová únava z lyžařských svahů. Na druhou stranu hráčům nechyběla snaha a kreativita směrem dopředu a zvládli první třetinu uhrát výsledek 5:5. Bohužel tréninková absence se projevila i ve fyzickém fondu, kde nám hodně rychle docházely síly a postoupně jsme „odcházeli“

Zápas nakonec skončil zaslouženě výsledkem 6:9 pro Kolín. Hráčem utkání byl zvolen Marek Mach, podal skvělý výkon bez výpadků.

 

V sobotním dopoledni o tomto víkendu jsme přivítali kluky z Neratovic, kteří dorazili za krásného počasí k přátelskému utkání. Velice se nám podařil vstup do utkání, kdy jsme během tří minut jsme 3:0. Na naši hru to mělo i trošku negativní vliv, kdy jsme polevili v koncentraci a jednotlivé herní činnosti podceňovali, a měli špatný či pomalý výběr řešení. I tak bylo vidět velké zlepšení od posledního zápasu v defenzivních činnostech i v týmovém pojetí. Ač druhá třetina přinesla mnoho nepřesností a alibistických řešeních, ve třetí třetině jsme zvládli svůj výkon pozvednout. Což se odrazilo na sebedůvěře hráčů a v neposlední řadě na výsledku.

Neratovice jsme nakonec porazili 14:3, kdy hráčem utkání byl zvolen opět Marek Mach, který svůj výkon podpořil skvělým nasazením i kvalitním výběrem řešení jednotlivých situací.

 Střelci: 6x Filip Rataj, 2x Pavel Kučera, 2x Daniel Vaněček, 2x Marek Mach, 1x Dominik Pařízek, 1x Martin Klepl

 

Galerie k aktualitě

Diskuze

Nejbližší narozeniny

28.08.2019 Daniel Novák (19)
03.09.2019 Zdeněk Vrňák (27)
04.09.2019 Martin Turek (34)
14.09.2019 Petr Hampl (20)
18.09.2019 David Tetour (28)

Najdete nás na Facebooku

Poslední zápas

SK Benešov
FC Sellier & Bellot Vlašim B
1:2
Podrobnosti
Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 245
Posledních 30 dnů: 2 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2019 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne