SK Benešov

Příští zápas

FK Spartak Soběslav vs SK Benešov

Datum a čas konání: 20.7.2019 10:00

BENECUP 2019 - turnaj přípravek

BENECUP 2019 - turnaj přípravek

Ve středu 8.5.2019 jsme pořádali turnaj přípravek BENECUP 2019. Zúčastnilo se ho celkem 14 mužstev, kromě našich dvou týmů (U9 a U8) ještě týmy: Slavia, Bohemians, Votice, Teplýšovice, Hrusice, Poříčí nad Sáz., Chocerady, Sázava, Týnec nad Sáz., Olbramovice, Popovice a Pecerady.

Hostem závěrečné části turnaje byl Alex Král, mladý český fotbalový reprezentant a hráč SK Slavia Praha.
Kromě možnosti získat jeho podpis a udělat si s ním společné foto měli finálové týmy navíc příležitost ho poznat i v roli rozhodčího jejich zápasu.
Finálový duel SK Benešov U9 proti týmu SK Slavia Praha, hraný na 20 minut (předchozí zápasy se hrály pouze na 15 minut), byl velice zajímavý nejen tím, že jeho rozhodčím byl Alex Král, ale zejména svým průběhem a předvedenou hrou obou týmů.

Ze začátku, během prvních třech minut, padly tři góly a skóre bylo pro nás nepříznivé, 1:2. Po delším čase bez gólů, kdy jsme více příležitostí měli spíše my, ale gólman soupeře vytěsňoval jednu střelu za druhou podél tyček své brány, jsme konečně srovnali.
Přišla ovšem naše chyba, po které šel soupeř bohužel opět do vedení a brzy přidal i další gól a prohrávali jsme tentokrát už 2:4.
Nevzdali jsme se a dokázali soupeři dát ještě tři góly a v závěru už vítězství udržet.
Vítězství 5:4 našeho týmu U9 ve finále nad SK Slavia Praha se stalo třešničkou na dortu povedeného turnaje, který se hrál za pěkného počasí.

Chcete vidět celý video záznam finálového zápasu?
Tak zde máte možnost!

Soupisky SK Benešov na turnaji BENECUP 2019

U9 - Prokop Adam, Rosenvald Kryštof, Slepička Štěpán, Konšel Matyáš, Fulín Alex, Link František, Brožek Filip, Jirsák Tomáš
U8 - Holub Ondřej, Zahradník Matouš, Zahradník Michal, Doležal Matyas, Tůma Ondřej, Šimůnek Richard, Sadílek Matěj, Pikous Tomáš, Woller Sebastian

Celkové pořadí turnaje

  1. SK Benešov U9
  2. SK Slavia Praha
  3. CU Bohemians Praha
  4. SK Votice
  5. SK Benešov U8
  6. TJ Sokol Teplýšovice
  7. TJ Sokol Hrusice
  8. SK Posázavan Poříčí nad Sáz.
  9. SK Chocerady
  10. FK Kavalier Sázava
  11. FK Týnec nad Sázavou
  12. SK Olbramovice
  13. TJ Sokol Popovice
  14. TJ Jawa Pecerady

Video záznamy z dalších zápasů naleznete na našem Youtube kanálu.

Galerie k aktualitě

Diskuze

Nejbližší narozeniny

28.08.2019 Daniel Novák (19)
03.09.2019 Zdeněk Vrňák (27)
04.09.2019 Martin Turek (34)
14.09.2019 Petr Hampl (20)
18.09.2019 David Tetour (28)

Najdete nás na Facebooku

Poslední zápas

SK Benešov
FC Sellier & Bellot Vlašim B
1:2
Podrobnosti
Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 245
Posledních 30 dnů: 2 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2019 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne