SK Benešov

Příští zápas

FK Spartak Soběslav vs SK Benešov

Datum a čas konání: 20.7.2019 10:00

Úspěšné tažení SK Benešov U8 Ondrášovkou!

Úspěšné tažení SK Benešov U8 Ondrášovkou!

Benešov je na výjezdu, Chomutov se třese!!! Parafrází tohoto slavného pokřiku fanoušků SK Slavie Praha by se dala charakterizovat účast hráčů SK Benešov kategorie U8 (ročník 2011) na finálovém turnaji Ondrášovka Cup minulý víkend v Chomutově. Hráči hnáni fantastickým fanklubem vybojovali na tomto turnaji historické 4. místo. Ondrášovka Cup je celorepublikový turnaj, kterého se v kategorii U8 v tomto roce zúčastnilo přes 600 týmů. Týmy musely projít náročnými turnaji v předkolech a v kvalifikacích, aby se do Chomutova kvalifikovaly. Do finálového turnaje v Chomutově se probojovalo 24 nejlepších z nich.

Finálový turnaj je rozdělen do dvou dnů. V sobotní části jsou týmy rozděleny do 4 skupin po 6 týmech. Úžasné tažení turnajem začali kluci už v této základní skupině, kde porazili vrstevníky ze Zbrojovky Brno, Frýdku Místku, Petřínu Plzeň, remizovali s týmem z Mladé Boleslavi a v závěrečném zápase překvapivě prohráli s týmem Tatranu Sedlčany. Tyto výsledky stačily na druhé místo ve skupině a vysněný postup do nedělní ZLATÉ SKUPINY turnaje mezi nejlepších 8 týmů v republice.
Ani v neděli ve ZLATÉ SKUPINĚ se kluci z Benešova neztratili a pokračovali ve výborných výkonech, které předváděli celý předchozí den. Po smolně prohraném úvodním utkání s týmem z Mostu, porazili týmy Kolína a Chocně. Následně předvedli statečný, leč neúspěšný výkon proti pražské Spartě, která nemá v této věkové kategorii konkurenci, aby v následujícím utkání porazili tým Vysočiny Jihlava. V závěrečném utkání, které bylo možno sledovat v přímém přenosu na internetové televizi www.tvcom.cz, komentované bývalým reprezentačním hráčem Karlem Poborským a Pavlem Čapkem, kluci z Benešova po bojovném výkonu nestačili na hráče SK Slavie Praha a prohráli těsně o jeden gól.
Výsledek v turnaji je pro benešovské přípravky neskutečný úspěch. V dlouhodobé historii tohoto turnaje je 4. místo nejlepším výsledkem benešovského týmu. Celkové vystoupení výpravy z Benešova na tomto prestižním turnaji lze označit jako velký úspěch, a to i díky podpoře benešovského fanklubu, který tvořili rodiče hráčů. Celý turnaj vytvářeli hráčům domácí prostředí a svým hlasitým povzbuzováním hnali hráče do útoku. Za svoji podporu si vysloužili ocenění NEJLEPŠÍ FANKLUB TURNAJE.
Po dlouhých letech se do finálových turnajů Ondrášovky probojovaly dva týmy z Benešova. Dva týdny zpátky kluci z kategorie U10 vybojovali skvělé 14. místo na turnaji ve Vysokém Mýtě a nyní kluci z kategorie U8 ještě lepší 4. místo na turnaji v Chomutově. Tyto výsledky ukazují, že mládežnický fotbal v Benešově se vydal správnou cestou!

BENE GÓL, BENE GÓL, BENEŠOV JE ŠAMPIÓN!!!

Galerie k aktualitě

Diskuze

Nejbližší narozeniny

28.08.2019 Daniel Novák (19)
03.09.2019 Zdeněk Vrňák (27)
04.09.2019 Martin Turek (34)
14.09.2019 Petr Hampl (20)
18.09.2019 David Tetour (28)

Najdete nás na Facebooku

Poslední zápas

SK Benešov
FC Sellier & Bellot Vlašim B
1:2
Podrobnosti
Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 245
Posledních 30 dnů: 2 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2019 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne