SK Benešov

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Benešov
www.skbenesov.cz

Příští zápas

Partnerský program SK Benešov

Partnerský program SK Benešov

SK Benešov je v oblasti mládeže, primárně v kategoriích přípravek, partnerským týmem SK Slavia Praha, zejména v rámci příslušné tzv. spádové oblasti. Na krajské úrovni pak aktuálně navazujeme partnerství s FK Mladá Boleslav, které je držitelem Středočeského krajského Sportovního centra mládeže.

Věříme v partnerství mezi kluby, které může být prostředkem pro řešení problému s ubývajícím počtem dětí, které se aktivně věnují fotbalu a které hlavně může napomáhat správnému rozvoji talentovaných hráčů tak, aby v souladu s možnostmi danými např. rodinným zázemím byli sportovně vychovávány na nejvyšší úrovni i v případě, že nepůsobí v klubu, který hraje na úrovni odpovídající aktuálně jejich možnostem.
Proto jsme se i my v SK Benešov rozhodli jít cestou partnerských týmů, našich partnerských týmů v oblasti mládeže na okresní úrovni.
Po již dříve navázané spolupráci s klubem TJ Úročnice Benešov, se kterým sdílíme i sportovní areál v Úročnici, jsme nově navázali i spolupráci s FK Týnec nad Sázavou.
V nastávajícím soutěžním ročníku díky této spolupráci tak budeme např. vzájemně sdílet hráče v kategorii starších žáků (ročníky 2005 a 2006) a umožníme tak vhodné zápasové vytížení všem hráčům obou klubů dle jejich aktuální sportovní výkonnosti a možnostem věnování se přípravě.
Výsledkem této dohody jsou tedy konkrétně 3 týmy SK Benešov v kategorii starších žáků:

  • U15 hrající Českou divizi žáků (tréninkové a hlavní zápasové hřiště Úročnice)
  • U14 hrající Českou divizi žáků (tréninkové a hlavní zápasové hřiště Úročnice)
  • starší žáci B hrající Okresní přebor Praha-Západ (tréninkové a zápasové hřiště Týnec nad Sázavou)

Předseda SK Benešov pan Tomáš Novák k tomu uvádí:
"SK Benešov je držitelem licence Sportovního střediska mládeže FAČR, tzv. SpSM. Ta zaručuje dodržování vysokých standardů fotbalové výchovy mládeže a naše partnerské týmy mají možnost s námi tyto standardy sdílet a tím zkvalitňovat svojí činnost a nabízet svým talentovaným svěřencům lepší uplatnění. Jsme moc rádi, že jsme v FK Týnec nad Sázavou našli ve vedení klubu lidi, kteří nekoukají jen na svou vlastní činnost, ale vidí výchovu fotbalové mládeže v širším hledisku a odhodlali se k uzavření této, věříme vzájemně výhodné, spolupráce. Budeme rádi, když k partnerským dohodám dospějeme i s jinými týmy na okrese a společně zajistíme vyšší kvalitu výchovy fotbalových dětí a mládeže na Benešovsku."

Diskuze

Nejbližší narozeniny

24.12.2019 Ondřej Brokeš (22)
09.01.2020 Michael Azilinon (20)
09.01.2020 Martin Sklenička (19)
16.01.2020 Ondřej Urban (26)
20.02.2020 Josef Laštovka (38)

Najdete nás na Facebooku

Poslední zápas

FC Slavia Karlovy Vary
SK Benešov
3:2
Podrobnosti
Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 250
Posledních 30 dnů: 1 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2019 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne