SK Benešov

Příští zápas

TJ Slovan Velvary vs SK Benešov

Datum a čas konání: 25.5.2019 17:00

U13

trenér: Procházka Petr, tel. 723854351, e-mail: petrprochazka@volny.cz
realizační tým: Klepl Martin
soutěž: ČLŽ U 13 C

Rozpis Zápasů U14: ZDE

3.6 v pondělí proběhne v Úročnici Tréninková jednotka reprezentace U18 od 16:00-17:30 (doporučuji aby se kluci šli podívat) náš trénink bude navazovat od 17:30 do 19:00

Nejbližší program týmu U13

20.5 - Po - Jírovice 17:00-18:30
21.5 - Út - Volno
22.5 - St - Jírovice 17:00-18:30
23.5. - Čt - Volno 17:00-18:30
24.5 - Pá - Jírovice 17:00-18:30
25.5 - So - MU Roudnice n. L. (hřiště Roudnice.) Výkop 15:00, sraz na bus v 12:25
26.5 - Ne - Volno
27.5 - Po - Úročnice 17:00-18:30
28.5 - Út - Volno
29.5 - St - Úročnice17:00-18:30
30.5. - Čt - Úročnice17:00-18:30
31.5 - Pá - Úročnice17:00-18:30
1.6 - So - Volno
2.6 - Ne - MU Dukla Praha (hřiště Úročnice) Výkop 10:00, sraz 8:45
3.6 - Po - Úročnice17:00-18:30
4.6 - Út - Volno
5.6 - St - Úročnice17:00-18:30
6.6. - Čt - Úročnice17:00-18:30
7.6 - Pá - Úročnice17:00-18:30
8.6 - So - Volno
9.6 - Ne - V. Žižkov. (hřiště Koloděje) Výkop 17:00, sraz na bus v 14:55

MU Rozpis autobusové dopravy venovních utkání

 6. 4.   U13,U12 Jablonec   odjezd   6:45 příjezd 15:00
14.4. U13,U12 Bráník          odjezd   8:00 příjezd 14:00
28.4. U13,U12 Střešovice  odjezd   8:15 příjezd 14:30
12.5. U13,U12 Varnsdorf   odjezd   6:15 příjezd 15:30
25.5. U13,U12 Roudnice    odjezd 12:30 příjezd 19:30
9.6. U13,U12 V.Žižkov       odjezd 15:00 příjezd 21:00

MU pro jarní část sezony

Datum - Den - Sraz - Výkop - Místo Utkání - Soupeř
31.3 - Ne - 13:15 - 14:30 – Benešov UMT – Slovan Liberec
6.4 – So - ?? – 10:00 – Zš Mozartova Jablonec – Jablonec
10.4 – St – 18:00 – 17:00 – Bene UMT – Háje jižní Město
14.4 – Ne - ?? – 10:00 – Bráník tráva Praha – ABC Bráník
28.4 – Ne - ?? – 10:30 – Střešovice UMT Praha – SK Střešovice 1911
5.5 – Ne – 8:45 – 10:00 – Úročnice – SK Motorlet
12.5 – Ne - ?? – 10:00 – Jiřetín p. Jedlovou – FK Varnsdorf
19.5 – Ne – 8:45 – 10:00 – Úročnice – FK Admira
25.5 – So - ?? – 15:00 – Roudnice nad Labem – SK Roudnice n. L.
2.6 – Ne – 8:45 – 10:00 – Úročnice – FK Dukla Praha
9.6 – Ne - ?? – 17:00 – Koloděje – FK Viktoria Žižkov

Pro kluky

Každý správný sportovec musí:

1. plnit si řádně  své školní a domácí povinnosti
2. pilně trénovat tělo , mysl a dovednosti
3. správně se stravovat 
4. regenerovat a odpočívat 

Všechny 4. body jsou stejně důležité!

Tabulka

1. SK Zápy 28 47:30 59
2. FC Slavoj Vyšehrad 27 51:28 58
3. FK Loko Vltavín 28 58:33 56
4. Olympia Radotín 27 38:27 52
5. TJ Jiskra Domažlice 28 49:35 51
6. SK Převýšov 27 39:41 42
7. FK Litoměřicko 27 34:40 41
8. TJ Štěchovice 27 38:40 40
9. TJ Jiskra Ústí nad.. 27 27:37 38
10. SK Benešov 27 39:49 37
11. FK Dobrovice 27 36:35 36
12. TJ Slovan Velvary 28 42:49 35
13. TJ Sokol Živanice 27 32:39 35
14. FK Králův Dvůr 28 37:32 34
15. FC Slavia Karlovy Vary 27 33:52 28
16. SK Sokol Brozany 27 29:49 28
17. FC Písek 27 35:48 26

Kompletní tabulka

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Poslední zápas

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
SK Benešov
0:1 PP
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Nejbližší narozeniny

04.07.2019 Vojtěch Engelmann (30)
06.07.2019 Petr Hampl (43)
07.07.2019 Petr Srb (20)
11.07.2019 Ondřej Rataj (19)
15.07.2019 Nicolas Rotbauer (22)
Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 240
Posledních 30 dnů: 4 | Posledních 7 dnů: 1 | Poslední den: 0

© 2019 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne