SK Benešov

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Benešov
www.skbenesov.cz

14 týmů, 1 klub!

Příští zápas

SK Rakovník vs SK Benešov

Datum a čas konání: 27.9.2020 15:30

Tabulka

1. FK Loko Vltavín 4 11:5 9
2. FK Admira Praha 4 8:4 9
3. SK Benešov 4 8:5 9
4. FK Králův Dvůr 4 7:5 9
5. FK Motorlet Praha 4 9:4 8
6. FC Viktoria Plzeň B 4 9:8 8
7. AC Sparta Praha B 2 14:0 6
8. FC Slavia Karlovy Vary 3 3:3 5
9. FC Písek 4 4:7 5
10. Povltavská FA 4 7:7 3
11. TJ Jiskra Domažlice 2 6:6 3
12. 1. FK Příbram B 3 2:6 3
13. SK Rakovník 5 7:13 3
14. SK Slavia Praha B 3 5:8 1
15. Sokol Hostouň 1 0:4 0
16. FK Baník Sokolov 3 0:15 0

Kompletní tabulka

U15

 

realizační tým:
Trenér: Procházka Petr, tel. 737 230 260, e-mail: petrprochazka@volny.cz
Trenér: Klepl Martin

Po - 14.9 - 17:00-18:30 TJ Úročnice
Út - 15.9 - MU Bystřice - hřiště Bystřice ,výkop 17.00, sraz 16.15
St - 16.9 - 17:00-18:30 TJ Úročnice
Čt - 17.9 - 17:00-18:30 TJ Úročnice
Pá - 18.9 - Volno
Pa - 18.9 - Křečovice  (hřiště Benešov UMT) výkop 18:00, sraz 17:00
So - 19.9 - MU Čáslav (hřiště Čáslav)  busem, sraz v 7:20
Po - 21.9 - 17:00-18:30 TJ Úročnice
St - 23.9 - 17:00-18:30 TJ Úročnice
Čt - 24.9 - 17:00-18:30 TJ Úročnice
Pá - 25.9 - 18:00-19:30 TJ Úročnice
So - 26.9 - Pyšely-Nespeky, hřiště Pyšely, Benešov 10.15, sraz 9.15
So - 26.9 - MU Vysoké Mýto (hřiště Úročnice)  sraz 8:45, výkop 10:00

MU Jaro - Divize
Ne - 23.8 - Cidlina - hřiště Cidlina - bus - sraz 7:05
So - 29.8 - Vlašim - hřiště Úročnice
So - 5.9 - Svitavy - hřiště Svitavy - bus - sraz 6:20
So - 12.9 - Hradec - hřiště Úročnice
So - 19.9 - Čáslav - hřiště Čáslav - bus - sraz 7:20
So - 26.9 - Vysoké Mýto - hřiště Úročnice
Ne - 4.10 - Třebeš - hřiště Třebeš - bus - sraz 6:50
So - 10.10 - Trutnov - hřiště Úročnice
So - 17.10 - Náchod - hřiště Náchod - bus - sraz 5:50
So - 24.10 - Kolín - hřiště Kolín - bus - sraz 7:35
So - 31.10 - Chrudim - UMT Benešov

MU Jaro - Okres
So - 22.8 - Krhanice - hřiště Krhanice, výkop 10.15, sraz 9.15
Pa - 28.8 - Prčice - hřiště UMT Benešov, výkop 18:00, sraz 17:00
So - 5.9 - Olbramovice - hřiště Olbramovice výkop 11.00, sraz 10.00
Út - 15.9 - Bystřice - hřiště Bystřice ,výkop 17.00, sraz 16.15
Pa - 18.9 - Křečovice - hřiště UMT Benešov, výkop 18:00, sraz 17:00
So - 26.9 - Pyšely-Nespeky, hřiště Pyšely, Benešov 10.15, sraz 9.15
So - 3.10 - Senohraby - hřiště UMT Benešov
So - 10.10 - Netvořice, hřiště Netvořice výkop 11.00, sraz 10.00
So - 17.10 - Poříčí - hřiště UMT Benešov
So - 24.10 - Senohraby, hřiště Senohraby výkop 11.00, sraz 10.00
St - 28.10 - Krhanice - hřiště UMT, výkop 10:00, sraz 9:00
So - 31.10 - Netvořice - UMT Benešov
So - 7.10 - Poříčí, hřiště Poříčí výkop 11.00, sraz 10.00

 

Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 322
Posledních 30 dnů: 6 | Posledních 7 dnů: 3 | Poslední den: 0

© 2020 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne