SK Benešov

Oficiální stránky fotbalového klubu
SK Benešov
www.skbenesov.cz

Příští zápas

Tabulka

1. FC MAS Táborsko 16 45:13 41
2. AC Sparta Praha B 16 38:13 39
3. FC Písek 16 26:15 32
4. FC Viktoria Plzeň B 16 26:16 31
5. FK Králův Dvůr 15 26:20 28
6. SK Slavia Praha B 16 38:27 26
7. FK Motorlet Praha 16 21:21 26
8. FK Loko Vltavín 16 24:30 26
9. TJ Jiskra Domažlice 16 31:29 22
10. FK Admira Praha 16 22:28 20
11. TJ Štěchovice 15 22:25 19
12. FC Slavia Karlovy Vary 16 20:35 17
13. 1. FK Příbram B 16 21:23 16
14. SK Benešov 16 22:34 16
15. Sokol Hostouň 16 16:30 15
16. SK Rakovník 16 11:50 7

Kompletní tabulka

U15

Trenér: Hájek Matyáš, tel. 722152342, e-mail: hyena1312@gmail.com

Asistent trenéra: Novák Martin
Asistent trenéra: Nicolas Rotbauer, tel. 774223311

 

Soutěž: ČDŽ U 15 C

 

Přípravná utkání (červeně označená jsou venkovní utkání)

11.1. Sobota - Aritma - Praha - výkop 14:00
19.1. Neděle - Střešovice - hřiště Benešov - výkop 12:00
26.1. Neděle - Braník - Praha (Braník) - výkop 10:00

1.2. Sobota - Havlíčkův Brod - hřiště Havlíčkův Brod - výkop 12:30
23.2. Neděle - Neratovice - hřiště Benešov - výkop 13:00
29.2. Sobota - Táborsko - hřiště BUDE UPŘESNĚNO - výkop 10:00

7.3. Sobota - Admira - hřiště Benešov - výkop 16:15
15.3. Neděle - Pelhřimov - hřiště Pelhřimov - výkop 10:00

 

Program na březen (trénink + PU):

2.3. - Po - 16:30 - 18:00 (UMT Benešov)
3.3. - Út - 17:00 - 18:00 (Pulse fitness Benešov)
5.3. - Čt - 16:30 - 18:00 (UMT Benešov)
6.3. - Pá - 16:30 - 18:00 (UMT Benešov)

7.3. - So - PU Admira - výkop 16:15, sraz v kabině v 15:15 - UMT Benešov

9.3. - Po - 16:30 - 18:00 (UMT Benešov)
10.3. - Út - 17:00 - 18:00 (Pulse fitness Benešov)
12.3. - Čt - 16:30 - 18:00 (UMT Benešov)
13.3. - Pá - 16:30 - 18:00 (UMT Benešov)

15.3. - Ne - PU Pelhřimov - výkop 10:00, sraz tam (UMT vedle ulice Vlásenická) - výkop 10:00

16.3. - Po - 16:30 - 18:00 (UMT Benešov)
17.3. - Út - 17:00 - 18:00 (Pulse fitness Benešov)
19.3. - Čt - 16:30 - 18:00 (UMT Benešov)
20.3. - Pá - 16:30 - 18:00 (UMT Benešov)

21.3. - So - SU Nový Bydžov - výkop 10:00, sraz v 8:45 - UMT Benešov

23.3. - Po - 16:30 - 18:00 (UMT Benešov)
24.3. - Út - 17:00 - 18:00 (Pulse fitness Benešov)
26.3. - Čt - 16:30 - 18:00 (UMT Benešov)
27.3. - Pá - 16:30 - 18:00 (UMT Benešov)

28.3. - So - SU Vlašim - výkop 10:00, sraz na bus 8:15 na parkovišti u stadionu v BENEŠOVĚ - hrací hřiště UMT Na Lukách

30.3 - Po - 16:30 - 18:00 (UMT Benešov)
31.3. - Út - 17:00 - 18:00 (Pulse fitness Benešov)

 

Město Benešov Středočeský kraj Fotbalová asociace ČR Městská sportovní zařízení Benešov Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Počet návštěv: 273
Posledních 30 dnů: 8 | Posledních 7 dnů: 0 | Poslední den: 0

© 2020 SK Benešov | Všechna práva vyhrazena | info@skbenesov.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne